,


Наш опрос
Как поступить с Трибуном SERGANT888?
Забанить нах...
Лишить права комментировать
Пусть живёт-мне он не мешает


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Контреволюція, вже не криючись, вийшла на фінішну пряму
0
Ця чергова істерика з уст Юрія Луценка пролунала в ефірі телеканалу "1+1". " НАБУ - це величезний букет нелегального угруповання, яке діє нелегальними методами з нелегальною апаратурою. Про двох агентів я дізнався десь 2 тижні тому. Тепер бачу усю повноту проблеми... Десятки агентів НАБУ, у тому числі і ті двоє, зафіксовані на конспіративній квартирі, були обрані на "закритих процедурах", що суперечить закону", - заявив генпрокурор.

"Отже, маємо нелегальних агентів, які використовують незаконні методи провокацій, ніхто з них не допущений до держтаємниці, але їм надаються матеріали прослушки НАБУ, що є кримінальним злочином, вони використовують не зареєстровану в Україні техніку для прослуховування, яку завезено контрабандним шляхом, а отримані матеріали вони використовують у своїй роботі", - зазначив Юрій Луценко. Коротше, наговорив на пожиттєві строки ув'язнення ледь не усім співробітникам НАБУ.

Хоча до п'яних істерик і пустослівних звинувачень Юрія Луценка ми вже давно звикли, однак такі звинувачення мусять покликати за собою серйозну реакцію усіх гілок влади. І президента, і парламенту. Відповідно до звинувачень ВР має ухвалити рішення про вручення підозри у кримінальних злочинах працівникам НАБУ, відсторонення від роботи директора НАБУ Артема Ситника з подальшим розпуском цього органу і його переформуванням, а далі перезапуск НАБУ з нуля.

Тепер виглядає так, що СБУ не лише безсоромно розсекретила і злила таємних агентів НАБУ, але й добряче попорпалась у таємній документації антикорупційного бюро. Від виявленого співробітниками СБУ масиву компромату, яким володіє НАБУ на усю владну верхівку, їх охопив жах. В корупційних схемах пов'язаний увесь клан Порошенка з його кумами, сватами, свояками... Усіх поглинула корупція у неймовірних розмірах.

Аби не випустити з пляшки розгніваного джина, та ще й незадовго до виборів, вирішили його знищити разом з пляшкою. Впоратись з цим завданням доручено Юрію Луценку.

Контреволюція, вже не криючись, вийшла на фінішну пряму!

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх