,


Наш опрос
Как поступить с Трибуном SERGANT888?
Забанить нах...
Лишить права комментировать
Пусть живёт-мне он не мешает


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Порошенко совсем потерял берега и прессует уже граждан США
-1
Порошенко совсем потерял берега и прессует уже граждан США


Окрім грузинів під наругу цепних псів Авакова вже потрапляють і громадяни США. Мова йде про американського інвестора українського походження Ігора Бойка. Пан Бойко є власником кондитерської фабрики "Житомирські ласощі".

На українському ринку вироби "Житомирських ласощів" увійшли в конкуренцію з продукцією "Рошену", що й стало причиною конфлікту між інтересами Петра Порошенка та Ігора Бойка. Діло дійшло до Міжнародного арбітражного суду Стокгольма. Справа обіцяє бути гучною і не на користь "Рошену". Відтак люди Петра Порошенка почали вимагати у власника "Житомирських ласощів" відкликати позов з арбітражу. Однак Ігор Бойко виявився тертим калачем і не піддався на шантаж та погрози. А далі все за звиклим сценарієм: фабрикування кримінальної справи проти Ігора Бойка, арешт і садистське побиття головорізами Авакова американського бізнесмена.

Порошенко совсем потерял берега и прессует уже граждан США


Однак і це не зламало Ігора Бойка. На знак протесту американський інвестор оголосив безстрокове голодування. Від жорстокого побиття у Ігора Бойка стався гіпертонічний криз.

Працівники Лук'янівського СІЗО (мабуть, вперше в історії) відмовились приймати американця в камеру під свою охорону, оскільки доставлений був дуже побитий, закривавлений і тюремщики СІЗО побоялись брати до себе такого "клієнта". А якщо, недай Бог помре, хто крайній?

Порошенко совсем потерял берега и прессует уже граждан США


За наполяганням адвокатів потерпілого вирішено залишити до завтра у приміщенні швидкої допомоги. Завтра до потерпілого від рук українських "правоохоронців" прибуде консул США. Справа починає витягувати на пристойний міжнародний скандал, в якому замішаний і сам гарант Конституції України та його люди.

Беруть великі сумніви, що після подібних скандалів, спричинених бойовиками ГПУ, МВС і СБУ серед потенційних інвесторів все ще буде бажання зв'язувати свій бізнес з Україною.

Мало того! Поліція просила медиків не знімати і не фіксувати побиття та інші тілесні ушкодження з тіла потерпілого. Мовляв, то він сам себе понівечив. Цинізм наших "правоохоронців" неперевершений!

Відео арешту і побиття американського бізнесмена:Ростислав ДЕМЧУК

Джерело

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх