,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Президент особисто мав би ініціювати закон про імпічмент - депутат облради Василь Кошеля
+2
Про необхідність прийняття закону про імпічмент відповідає Василь КОШЕЛЯ – депутат Закарпатської обласної ради, член фракції партії «Відродження», голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету.

– Прийняття такого закону, на моє переконання, мав би ініціювати сам голова держави. Те, що ні нинішній, ні жоден із попередніх президентів цього не зробив – їхня велика вина перед суспільством, – сказав Кошеля. – Згадаймо, що перед виборами кожен із них клявся виборцям у тому, що виступає за прийняття закону про імпічмент, бо це, мовляв, одна з норм демократії. Як лише вибори відбулися, то ця обіцянка забувалася, а новообраний президент брався за розширення своїх повноважень, змінюючи в цій частині законодавство.

Василь Кошеля переконаний, що діючий президент мав би подати в Раду законопроект про імпічмент і тим самим показати свою готовність нести відповідальність за кожен свій крок, будувати відкрите суспільство.

- Я також проти того, щоб президент володів бізнесом, – додав Василь Кошеля. – Тож повинен або позбутися його, якщо мав раніше, або передати в управління іншим особам. В Україні ця норма, обов'язкова для демократичних країн, ігнорується, і це гальмує розвиток держави.

Звернення депутатів Київщини до ВРУ щодо прийняття закону про імпічмент президента, на думку представника партії «Відродження» у Закарпатській облраді, є піаром. За словами Кошелі, такого звернення закарпатські депутати не прийматимуть. «Бо в цьому в немає необхідності. Навіщо підштовхувати парламентарів до дій, які вони зобов'язані чинити згідно з їхнім статусом і повноваженнями. Наш рівень – займатися областю, їхній – творити законодавче поле всієї держави. І якщо народні депутати досі цього не зробили, то хай відповідають – чому? Сам той факт, що вони ніяк не приймуть закону, який передбачав би можливість відкликання виборцями депутата Верховної Ради, багато про що говорить. Парламентарів ця тема не цікавить, і зрозуміло, чому.

Як і у випадку з президентом, Василь Кошеля оцінює негативно наявність у народних обранців власного бізнесу та багатомільйонних статків. «Йти в політику, щоб мати привілеї для бізнесу – це ненормально і такого не допускається в розвинених країнах», - сказав закарпатський депутат.
Источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх