,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Антикорупційна реформа стала легалізацією доходів політиків – Політолог
+1
Антикорупційна реформа стала легалізацією доходів політиків – Політолог

Політолог Руслан Бортнік заявив, що антикорупційна реформа стала легалізацією доходів політиків.

Про це він повідомив у ефірі одного з телеканалів.

Усі політичні еліти в Україні, на думку Бортніка, зацікавлені у дискредитації роботи Національного агентства з питань запобігання корупції.

"Боротьба навколо НАЗК дуже загострилася на цьому тижні. Нагадаю, що у цьому відомстві існувало дві групи (два на два). Один з його членів, Руслан Рябошапка, подав у відставку, а другого члена антикорупційного органу з тієї ж групи, однодумця Рябошапки, на цьому тижні обшукували. Зараз можна впевнено заявити, що група глави НАЗК Наталії Корчак перемагає", – резюмував політолог.

Руйнування роботи НАЗК, за словами Бортніка, проходить під керівництвом Міністерства юстиції. Цілеспрямовані зусилля чинної влади на дискредитацію зазначеного відомства призвели до того, що антикорупційна реформа перетворилася на легалізацію доходів політиків.

"Мін'юст має є право і обов'язок провести довибори членів НАЗК. Але глава відомства Павло Петренко цю процедуру не ініціює, таким чином, заохочуючи саботаж і руйнування органу, який повинен не тільки аналізувати е-декларації, але повинен і звіряти електронні декларації з реальним рівнем життя чиновників. Це так і не відбулося", – зазначив експерт.
Источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх