,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Конкретна заява ВО "Свобода"
0
Конкретна заява ВО "Свобода"


ВО "Свобода" на своїй офіційній сторінці у Facebook розмістило заяву в котрій пропонує дії по зупинці реваншу олігархів.

Текст заяви:

Зупинити реванш олігархів можуть лише нові парламентські вибори, – заява ВО «Свобода»

Провал голосування за відставку уряду Яценюка підтверджує повний реванш олігархів в Україні. Очевидно, що здеградована парламентська коаліція не виведе країну з глибокої політичної кризи. Про це свідчить неспроможність, а на ділі – відверте небажання фракцій коаліції забезпечити стовідсоткове голосування за відставку уряду.

Збереження посади прем’єр-міністра для Арсенія Яценюка – це демонстративний плювок влади в обличчя українців, 71% яких вимагають відставки уряду мародерів.

Щуряча метушня, яку бачила вся країна в парламенті, була організована з однією метою – для подальшого грабунку країни, який планують провести під виглядом приватизації прибуткових та стратегічних державних підприємств. Адже за кілька годин до звіту уряду Верховна Рада 252 голосами «за» ухвалює законопроект № 2319а-д авторства одіозного нардепа від «Народного фронту» Андрія Іванчука. Цей закон скасовує норму про обов’язковий попередній продаж на біржі 5-10% акцій підприємства до початку конкурсу – себто норму, яка унеможливлювала заниження ціни активів. Фактично останні запобіжники проти мародерського дерибану державних підприємств знято.

Ці рішення депутатів свідчать, що найвищий представницький орган країни – Верховна Рада – нині абсолютно не відображає інтереси українців, а є лише кишеньковим інструментом у руках олігархічних кланів, проти панування яких повстала Революція гідности.

Очевидно, що вихід один – перезавантаження парламенту та проведення дострокових виборів. Такий саме крок «Свободи» у липні 2014 року дозволив викинути з Ради комуністів та відверту агентуру Кремля. Такий крок свідомої частини українського політику тепер дозволить зупинити остаточний реванш олігархів в Україні.


Конкретна заява ВО "Свобода"

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх