,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Олег Тягнибок: Нові оберти репресій і злочинів проти свободівців
+3
Олег Тягнибок: Нові оберти репресій і злочинів проти свободівців


Як ми і очікували, останній передвиборчий тиждень став апогеєм брудної кампанії з дискредитації "Свободи". Не отримавши для себе позитивного ефекту від провокацій 31 серпня, політичних переслідувань і масових арештів свободівців, влада перейшла до крайнощів: фізичних розправ над активістами ВО "Свобода", намагання зняти з виборів кандидата на посаду Київського міського голови від "Свободи", поширення брехні у ЗМІ.

Отже, хроніка розправ над "Свободою" лише за останній тиждень:

1. 19 жовтня 2015 року на Київщині у селі Петрівське скоєно напад на кандидата у депутати Києво-Святошинської районної ради від ВО "Свобода" Бориса Дворачка, який проводив агітацію серед місцевих мешканців. Невідомий ударив націоналіста в обличчя, після чого свободівець втратив свідомість, а нападник продовжував його лупцювати вже ногами. У лікарні в Бориса Дворачка лікарі діагностували струс мозку, забої голови та грудної клітки, забій правого ліктя та правої стегнової кістки.

Олег Тягнибок: Нові оберти репресій і злочинів проти свободівців

Борис Дворачок після нападу


2. 20 жовтня невідомий здійснив напад та облив кислотою кандидата у депутати Рівненської обласної та міської рад від ВО "Свобода" Анну Іванову, яка відома у Рівному своєю боротьбою за соціальну справедливість. Пані Анна активно виступала проти реваншу представників "Партії регіонів", брала участь у боротьбі з незаконними забудовами, в активному поширенні ідей соціальної та національної справедливості.

Олег Тягнибок: Нові оберти репресій і злочинів проти свободівців

Анна Іванова


3. Цього тижня на деяких інтернет-ресурсах з'явилась інформація про можливе зняття Олександра Мирного з реєстрації кандидатом на посаду міського голови Києва. Начебто проти нього може бути відкрито кримінальне провадження з приводу подій 31 серпня. Це не є випадковим, адже Олександр Мирний, будучи заможною людиною, особисто вносив і допомагав іншим вносити застави за політв'язнів, яких репресує режим. Тож порушення кримінальної справи проти свободівця може бути особистою помстою Авакова, з пазурів якого видирають хлопців, провина яких - лише в тому, що вони протестували проти зміни Конституції на умовах Путіна.

Олег Тягнибок: Нові оберти репресій і злочинів проти свободівців

Олександр Мирний


4. Активну інформаційну кампанію проти "Свободи" запущено в інтернет-ЗМІ Тернопільщини. Останній приклад - намагання звинуватити партію у причетності до друку "додаткових" виборчих бюлетенів у Тернополі. Хочу нагадати, що відповідно до пункту 3 статті 75 нового закону про місцеві вибори, "контроль за виготовленням виборчих бюлетенів на підприємствах-виготовлювачах, а також за дотриманням вимог щодо знищення друкарських форм, технічних відходів, поліграфічного браку, помилково виготовлених виборчих бюлетенів здійснюється контрольною комісією, яка утворюється відповідною територіальною виборчою комісією за поданням місцевих організацій політичних партій, про утворення депутатських фракцій яких оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання". Повідомляю, що Тернопільська територіальна виборча комісія, яка мала би забезпечити дотримання закону під час виготовлення та знищення зайвих бюлетенів, утворена з представників фракцій теперішньої парламентської коаліції. Представників ВО "Свобода" в ній немає! І саме про це перший номер свободівського списку до Тернопільської облради Олег Сиротюк повідомив журналістам. Відео: youtube.com.

5. Нині в Печерському суді має продовжитися розгляд справи про зміну запобіжного заходу захисникові Конституції, кандидатові у депутати до Кіровоградської облради від ВО "Свобода", добровольцеві Максиму Дескату. Прокуратура вимагає продовження терміну тримання під вартою. Адвокат наголошує, що це вкрай небезпечно, адже у Максима вроджена вада серця і йому не надають потрібного лікування. При затриманні його узагалі побили, зокрема наносили удари по голові, що заборонено законом.

Олег Тягнибок: Нові оберти репресій і злочинів проти свободівців

Максим Дескат


КОГО ЩЕ ТАК БОЇТЬСЯ ВЛАДА?…

Нагадаю, що сьогодні безпідставно арештовані або перебувають під домашнім арештом перші номери у виборчих списках "Свободи", відбуваються обшуки у керівників партії і активістів.

Заарештований N1 у списку "Свободи" до Київради Юрій Сиротюк.

Під домашнім арештом перебувають: N1 у списку до Київської обласної ради Ігор Сабій; N1 до Кіровоградської обласної ради Ігор Степура; N1 до Одеської облради Костянтин Василець; N1 до Ужгородської міськради, кандидат на посаду Ужгородського міського голови Едуард Леонов. Під заставою і постійним контролем за пересуванням - N1 до Харківської міської ради, кандидат на посаду Харківського міського голови Ігор Швайка.

Постійні допити - у заступників Голови ВО "Свобода": N1 до Волинської облради Анатолія Вітіва, N1 до Івано-Франківської обради Олександра Сича, кандидата до Львівської облради Олега Панькевича, N1 до Вінницької облради, кандидати на посаду міського голови Вінниці Олексія Фурмана, голови партійного суду Ігоря Янківа, керівника центрального виборчого штабу ВО "Свобода" Андрія Мохника.


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх