,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


"СВОБОДА" - єдиний вірний і випробуваний ЩИТ НАЦІЇ
-1
"СВОБОДА" - єдиний вірний і випробуваний ЩИТ НАЦІЇ


Наша мета: Зупинити реванш олігархічної диктатури та антиукраїнських сил. Зупинити контрреволюцію негідників та скоригувати курс держави
Першочергові завдання представників ВО «Свобода» в органах місцевого самоврядування
Підзвітність та відкритість влади
1. Невідкладно оприлюднювати інформацію про усі проекти рішень та рішенння місцевих органів влади, про використання кожної гривні з місцевого бюджету.
2. Провести інвентиризацію та забезпечити ефективне використання комунальної землі та власності. Відкрити реєстр комунальної власності на сайті місцевої ради.
3. Провести аудит діяльності комунальних підприємств і установ на предмет їх прибутковості та ефективності використання для потреб громади.
4. Максимально спростити надання органами влади усіх необхідних мешканцям довідок і дозволів. Забезпечити якісну роботу місцевого центру надання адміністративних послуг.
5. Провести люстрацію у виконавчих органах місцевого самоврядування. Призначати фахівців на посади місцевих службовців виключно на засадах відкритого конкурсу.
6. Оптимізувати штат виконавчих органів місцевого самоврядування, а заощаджені кошти спрямувати на підвищення зарплат місцевих службовців.
7. Контролювати роботу правоохоронних органів щодо забезпечення громадської безпеки та безпеки дорожнього руху на території громади.
8. Забезпечити проведення громадських слухань з усіх питань, які стосуються життя мешканців. Проводити місцеві референдуми з життєво важливих питань.
9. Щомісячно проводити депутатський прийом та звітувати перед виборцями про виконану роботу в органах місцевого самоврядування.
10. Підтримати об’єднання місцевих громад тільки за згодою більшості мешканців цих громад та із врахуванням їхніх інтересів.
Соціально-економічний розвиток
1. Добитися встановлення справедливих тарифів на житлово-комунальні послуги та контролювати якість надання цих послуг.
2. Добиватися спрощення порядку та доступних тарифів для підключення мешканців до електроенергії, газу, водо і теплопостачання.
3. Невідкладно розробити та ухвалити генеральний план житлової забудови громади та детальні плани для всіх територій. Не дозволяти житлові забудови та встановлення МАФів без погодження з мешканцями території.
4. Забезпечити рівні та сприятливі умови для розвитку малого бізнесу на території громади. Виділяти комунальну землю та приміщення в оренду тільки на умовах відкритого аукціону.
5. Сприяти залученню інвестицій для розвитку виробництва та створенню нових робочих місць на території громади.
6. Забезпечити зручні умови і доступні тарифи для продажу селянами власної сільськогосподарської продукції на комунальному ринку громади.
7. Впроваджувати енергозберігаючі технології в комунальному господарстві, житловому фонді та бюджетних установах громади.
8. Спрямовувати кошти місцевого бюджету передусім на якісні медичні та освітні послуги, спортивні та дитячі майданчики, житлово-комунальні мережі. Збільшити кількість місць в дитячих садочках і школах до потреб громади.
9. Підтримати законопроект, який передбачатиме збільшення збільшення частки податків, які будуть прямо надходити в місцеві бюджети без перерозподілу урядом у вигляді субвенцій.
10. Провести ремонт місцевих доріг та пішохідних доріжок, покращити стан благоустрою на території громади.
11. Сприяти формуванню вуличних, будинкових комітетів, ОСББ та інших органів самоорганізації населення. Надати їх їх представникам право контролювати роботи з благоустрою території та утримання будинків.
12. Покращити якість послуг громадського транспорту, зручність графіку та маршрутів руху, збільшити кількість пільгових місць.
13. Забезпечити утилізацію побутових відходів та роздільний збір сміття. Ліквідувати стихійні сміттєзвалища.
14. Надати статус скерів та парків зеленим зонам на території громади. Не допустити їх знищення та забудови.
15. Сприяти розвитку місцевого та зеленого туризму, збереженню та реставрації місцевих пам’яток культури та природи.
16. Забезпечити першочергове виділення земельних ділянок воїнам АТО мешканцям громади та отримання ними інших пільг, передбачених законом.
17. Провести декомунізацію громадського простору: пам’ятників, назв населених пунктів та вулиць тощо."СВОБОДА" - єдиний вірний і випробуваний ЩИТ НАЦІЇ

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх