,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


США: Аудіозаписи розмов сепаратистів про збитий літак є справжніми
-4
Аудіозаписи, розповсюджені Службою безпеки України, на яких зафіксовано розмову проросійських сепаратистів про збитий цивільний літак, є справжніми, вважають у США. "Аудіодані, надані пресі Службою безпеки України, були оцінені аналітиками розвідувальної спільноти, які підтвердили, порівнявши аудіозапис, викладений в інтернеті Україною, із записами розмов відомих сепаратистів, що це справжні розмови між відомими лідерами сепаратистів", - ідеться у повідомленні посольства США в Москві, поширеному в неділю, 20 липня.

Згідно з записами, які днями оприлюднила СБУ, у день авіакатастрофи у четвер, 17 липня, один з бойовиків з позивним "майор" повідомляв іншому бойовику з позивним "грек" про збитий літак на Донеччині, а потім ці ж самі дві особи говорили про те, що літак був цивільним, нагадує агентство AFP.

Посольство США зазначає, що американський уряд виходить з того, що малайзійський літак "був збитий ракетою "земля-повітря" "Бук" з території, що підконтрольна сепаратистам, на Сході України". Як зазначається у повідомленні, жодна з українських систем протиповітряної оборони не перебувала тоді поблизу району авіакатастрофи.

У той час, коли з літаком Boeing-777 зник зв'язок, американські фахівці зафіксували пуск ракети "земля-повітря" з району, який контролюють проросійські сепаратисти, ідеться в повідомленні дипломатичного представництва США.
Источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх