,


Наш опрос
Хотели бы вы жить в Новороссии (ДНР, ЛНР)?
Конечно хотел бы
Боже упаси
Мне все равно где жить


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Великобританія і Нідерланди вимагають від ЄС перегляду відносин з Росією
-4
Після авіакатастрофи в Україні Європейський Союз повинен переглянути своє ставлення до Росії у світлі доказів того, що літак збили проросійські терористи.

Таку думку висловили прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон і його нідерландський колега Марк Рютте під час телефонної розмови в суботу, 19 липня, передає інформаційне агентство Reuters.

Раніше міністр закордонних справ Великобританії Філіп Хаммонд заявив, що його країна має у своєму розпорядженні дані про те, що до краху літака на сході України з великою часткою ймовірності мають відношення проросійські сепаратисти, пише Німецька Хвиля.

Як зазначає агентство AFP, Лондон звинувачує Москву в тому, що вона не має достатнього впливу на сепаратистів на сході України, з тим щоб вони забезпечили міжнародним експертам доступ до місця аварії літака "Малайзійських авіаліній".

У розмовах, які Кемерон провів не тільки з Рютте, але і з прем'єр-міністром Австралії Тоні Эбботтом, всі три політики одностайно висловилися з приводу того, що Володимир Путін "повинен активно взаємодіяти з міжнародним співтовариством і використовувати свій вплив на сепаратистів", заявила офіційний представник британського уряду.

Вона також підкреслила, що Великобританія і Австралія мають намір спільно домагатися від Радбезу ООН забезпечення можливості для швидкого та безперешкодного доступу до місця аварії літака і розслідування причин авіакатастрофи, відзначає AFP.
Источник
Великобританія і Нідерланди вимагають від ЄС перегляду відносин з Росією
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх