,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Удар по військовому потенціалу Росії
-6
Директор Федеральної служби Російської Федерації з військово-технічного співробітництва Олександр Фомін визнав загрозливий вплив санкцій, які запровадили ЄС, США та Україна на військовий потенціал збройних сил Росії. "Введення санкцій проти Росії через ситуацію в Україні може позначитися на виробництві частини авіаційної, вертолітної, військово-морської техніки, а також окремих видів авіаційних засобів ураження", - як передає ІТАР-ТАСС, заявив Фомін. До цього високопоставлені чиновники РФ намагалися не зачіпати цю тему або ж заявляли про здатність ВПК Росії самостійно вирішити всі проблеми. Крім того, розрив співпраці в галузі військових технологій між Україною і РФ загрожує виконанню ряду експортних контрактів Росії, що може призвести до їхнього розриву. Дивіться фото: Україна фактично переходить на режим війни Варто зазначити, що українське підприємство "Мотор Січ" раніше активно постачало новітнє авіаустаткування, в тому числі двигуни, які встановлюються на безліч російських вертольотів: Ка-31, Ка-32, Мі-17, Мі-8 МТВ, Мі-24, Мі-28. Вертольоти Мі-8 і Мі-17 є основними військово-транспортними гелікоптерами армії РФ, а Мі-24 - наймасовішим ударним вертольотом. Крім того, новітній ударний Мі-28, який має замінити Мі-24 і стати основним бойовим гвинтокрилом армії РФ, також ризикує залишитися без двигунів.

Якщо врахувати, що двигун для вертольота, як і для будь-якого літального апарату, є визначальним фактором, що диктує можливості техніки не тільки за швидкістю польоту і здатністю маневрувати, але й за вантажопідйомністю, зміна двигуна може призвести до дуже прикрих наслідків. Російським інженерам необхідно буде витратити багато зусиль для "вписування" на місце моторів від "Мотор Січ" аналогічних за потужністю, вагою та габаритами. Розбіжність хоч однієї з цих характеристик призведе до перепроектування машини і позначиться на її бойових можливостях. Читайте також: Терористи на Сході можуть застосувати тактику чеченських бойовиків Санкції, введені Україною, також не можуть не позначитися на космічній програмі Росії і навіть на ядерному потенціалі РФ. Так, дніпропетровський "Південмаш" виготовляє ракетоносій "Зеніт", який у варіанті 3SLB займає дуже важливе місце в космічних програмах Роскосмосу, заповнивши нішу між ракетоносіями "Союз" і "Протон".
Крім того, підприємство веде гарантійне обслуговування міжконтинентальної балістичної ракети Р-36М, більш відомої за натовською класифікацію як "Сатана", яка раніше вироблялася в цехах "Південмашу".

При цьому саме "Сатана" в разі ядерної війни має доставити 43% від усіх ядерних зарядів, встановлених на балістичних ракетах наземного базування. Але, незважаючи на заяву глави Федеральної служби РФ з військово-технічного співробітництва Фоміна, мовляв, "протягом півтора-двох років ВПК Росії здатний повністю компенсувати цей збиток", реальні терміни можуть бути набагато більшими. При цьому розірвали співпрацю з Росією і країни Заходу, які до цього постачали готові вироби та елементи для прицільних комплексів, радіо- та електронної апаратури, компоненти високоточного озброєння. І заповнити цей пробіл для РФ буде не менш складно, особливо враховуючи вагоме технологічне відставання в цій сфері. Таким чином, збройні сили Росії можуть залишитися без багатьох компонентів, що визначають боєздатність армії, і так і залишитися "роздутою" армією минулого століття, позбавленої сучасного озброєння.
Більше читайте тут: http://tsn.ua/svit/rosiya-viznala-scho-sankciyi-vdaryat-po-yiyi-viyskovomu-potencialu-349714.html

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх