,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Нерішучий чи розважливий? - західні ЗМІ про Обаму
-1
Як перемогти Путіна?

Це добре знає президент США Барак Обама, хоча йому й закидають нерішучість, пише польська Gazeta Wyborcza. Позірна нерішучість Обами та агресивна риторика Путіна випливають із сили першого і слабкості другого, пише видання.

Путінові не щастить. "Російський президент хотів утримати Україну в орбіті своїх впливів. Для цього у грудні він запропонував близько 20 млрд доларів у вигляді кредитів та знижки ціни на газ. Коли з цим хабаром нічого не вийшло, Путін мусів зробити щось такого, аби перетворити дошкульну поразку на пропагандистську перемогу. От він і захопив Крим", - пише газета.

"Слід пам'ятати, що Обама має перед собою цілком інші перспективи. Він є керівником супердержави. Він знає, що велика за площею Росія має такий самий валовий дохід, як невелика Італія (тобто у вісім разів менший за США). Окрім того, після років процвітання, спричиненого зростанням цін на сировину, путінська економічна модель починає буксувати. Зараз економіка Росії зростає на мізерні 1,3 відсотка щороку", - пише газета.

Відповідно і на оборону США виділяють у вісім разів більше за Росію. Тож у разі збройного конфлікту з використанням звичайної зброї шансів у Росії було би небагато. Американська армія не змогла дати собі раду із партизанським рухом у Афганістані та Іраку, але досвід відкритих міжнародних конфліктів доводить тотальну перевагу американської військової машини.

"На кожного вбитого американця припадало по сто вбитих ворогів. Ще ніколи в історії жодна армія не мала такої переваги. Звичайно, що пропорції втрат у війні з Росією були би не такі великі, але ніхто не сумнівається, що перемога американців була би незаперечною", - пише газета.

"Тож побажаймо американцям обрати наступним президентом когось такого самого розважливого, як Обама. Нам не потрібні щоденні запевнення, що нас поважають. Нам вистачить мати певність, що ми можемо розраховувати на підтримку", - робить висновок Gazeta Wyborcza.

Обама тисне

Президент Обама у телефонній розмові закликав Путіна відвести війська від кордону з Україною, пише американська Washington Post. Обама вимагає, аби Росія "уникала подальших провокацій, включно із концентрацією військ на кордонах з Україною".

Тим часом, у версії Кремля Путін привернув увагу Обами "до розгулу екстремістів, які безкарно чинять акти залякування мирних громадян, органів влади та правоохоронців у регіонах та Києві". Однак така інтерпретація подій не сприймається на Заході.

"США та уряди західних країн відкидають постійні закиди Москви про погрози на адресу етнічних росіян на Сході та Півдні України. Самі ж українські урядовці говорять, що спалахи насильства часто виникають з вини провокаторів, засланих російськими спецслужбами," - пише Washington Post.

Тим часом Пентагон відстежує ситуацію довкола України та намагається розгадати наміри Росії.

"Ми стурбовані їхніми намірами. Зараз важко зрозуміти, чого вони хочуть. Нас запевнили у тому, що російські війська просто проводять навчання. Ми очікуємо, що так і буде", - цитує газета речника Пентагону, контр-адмірала Джона Кірбі.

Скіфи на геополітичному роздоріжжі

Амстердамський музей звернувся до правників із проханням вирішити питання приналежності експонатів кримських музеїв, які зараз перебувають у Нідерландах, пише ірландська Irish Times.

"Право власності на золото скіфів та інші експонати, які зараз виставлені у музеї Allard Pierson, стало предметом юридичної суперечки після того, як Володимир Путін 18 березня підписав угоду про входження Криму до Росії. Країни Європи, включно з Нідерландами, звинуватили Росію у загарбанні чужих територій та відмовилися визнавати новий статус Криму. Відтак, куратори музею постали перед дилемою: чи повертати золото скіфів до України чи до Росії по завершенні виставки?" - пише газета.

У п'ятницю музейники заявили, що вони офіційно звернулися за порадою до Амстердамського університету та Міністерства закордонних справ.

"Експонати залишаться у Нідерландах принаймні до закінчення виставки, тобто до кінця серпня. Тоді їх повернуть тому, кому вони належать", - заявили представники музею.

Виставка, експонати якої були відібрані в одному київському та чотирьох кримських музеях, "по-новому показує скіфів, готів та гунів, яких упродовж століть вважали дикунами", - пише газета.

Багаті не діляться з бідними


Британська Guardian розмірковує над несправедливо низькими комунальними податками, які сплачують багатії за елітну нерухомість у Лондоні.

Прикладом такого багатія газета обрала українського бізнесмена Ріната Ахметова. Видання має доволі приблизне уявлення про нюанси політичного та фінансового життя України, однак цифри податків на лондонські квартири Ахметова подає з точністю до цента.

"Ахметов встановив новий рекорд у Лондоні, коли заплатив 136,4 мільйона доларів за дві квартири на верхніх поверхах One Hyde Park, тобто у житловому та торговельному комплексі, архітектором якого був Річард Роджерс, а власником - компанія, зареєстрована у Ґернсі. Нею, у свою чергу, володіють будівельний магнат Крістіан Кенді та колишній прем'єр-міністр Катару.

Тут усе зроблено з прицілом на багатіїв: ім'я архітектора, адреса, абсурдні ціни, винні погреби, а також зобов'язання, що готель Mandarin Oriental, який обслуговує квартири, буде ставитися до кожного власника як до постійного клієнта.

Ну, і з огляду на різницю у розвитку інфраструктури тут та в Донецьку, Ахметов платитиме місцевій раді Вестмінстера лише 1353,48 фунтів на рік", - іронізує газета.

Чомусь виходить так, що стільки само або й більше платять журналісти, лікарі та вчителі, які мешкають у набагато менш престижних районах та будинках. Та навіть якщо місцева влада Вестмінстера помножить комунальні платежі для багатіїв на 100, вони все одно нічого не відчують, пише Guardian.

Однак моральний ефект від такої "зрівняйліки" є руйнівним.

"Згідно з нашими уявленнями, платити податки та дотримуватися правил є основною запорукою існування порядного суспільства. Однак дедалі частіше ми чуємо нашіптування з різних сторін: Навіщо? Навіщо платити? Ось він не платить, хоча він і мільйонер, то чого платити мені? Не треба нас дурити!" - пише Guardian.
Источник
Нерішучий чи розважливий? - західні ЗМІ про Обаму

facepalm facepalm facepalm facepalm

Нерішучий чи розважливий? - західні ЗМІ про Обаму

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх