,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Економіка Росії не витримує санкцій, Путін відступає, звинувативши у всьому Януковича
-7
І завдяки зведеннями з нафтових бірж від 13 березня є підстави стверджувати: Росія вже програла.

Про це пишуть «Наші Гроші».

Сьогодні стало відомо, що США вперше з 1990 року викинули на ринок нафту зі свого стратегічного запасу. Всього на продаж надійшло 5 млн барелів, що становить всього лише 1 % від американських запасів. Але ефект перевершив всі очікування – у Нью -Йорку нафтові ф’ючерси впали на 2 % – до $ 98.

Для Росії – це смерті подібно. Звичайно ж, не миттєвої, не тут і зараз. Але в дуже недалекому майбутньому.

Справа саме в ціні на нафту, доходи від торгівлі якої складають майже половину російського бюджету. Кремль закладав у бюджет- 2014 ціну нафти $ 102. Падіння нижче цього рівня означає невиконання бюджету. А з економікою Росії все йде дуже погано. Капітали тікають з країни, в будь-який момент західні банки можуть зажадати від російських боржників повернення кредитів на $ 650 млрд при золото – валютному резерві РФ порядку $ 500 млрд. Навіть особистий економіст Путіна визнав, що ситуація кепська. Загалом, без нафти у Кремля немає маневру.

Та ще й Ангела Меркель сьогодні обклала Росію триповерховими погрозами санкцій. Мовляв, якщо Путін не відреагує на блокування рахунків і візових обмежень, то в хід підуть економічні санкції. При цьому канцлер дбайливо попередила, що Німеччину шантажувати вже нічим. Частка російського газу в німецькому споживанні скоротилася до 35 %.

Втім, вголос Меркель не сказала, що Путін повний імпотент і може валити до своїх берізок плакати про гірку долю невдачливого агресора. Все таки це велика політика. Тим більше, що її попередня оцінка Путіна, як людину відірваного від реальності, і так дала грунт для розмов про шизофренію / параної / душевної хвороби недавно розлученого президента.

У цьому ж дусі діяли і американські чиновники, які обвалили ціни на нафту, але при цьому заявили, що це ніяк не пов’язано з українською кризою.

Ну так, не пов’язано. Ну, нехай з ними. Головне, що було потім.

Сьогодні Путін екстрено зібрав своїх олігархів щоби «поговорити про життя під міжнародними санкціями». Про що домовилися невідомо. Але після цього Путін виступив на засіданні власного Радбезу зі словами, яких він жодного разу не вимовляв за два тижні війни:

«Ми не можемо обійти увагою ті події, які складаються навколо України, Криму і всього, що стосується цієї непростої проблеми, яка виникла, хочу це підкреслити, не з нашої вини. Ця криза виникла, і ми залучені так чи інакше в нього. Хочу відзначити, що це, перш за все, внутрішньо українська кризу. На жаль, ми всі розуміємо, що ми опинилися так чи інакше залученими в ці події. Давайте подумаємо разом на тему, як нам будувати відносини з нашими партнерами і друзями в Україні і з іншими нашими партнерами в Європі і в Сполучених Штатах «, – повідомила прес -служба Кремля.

Важливо: Путін вперше сказав, що Росію втягнув у цю ситуацію хтось третій, а не сам Путін і не бандерівці.

Важливо: Путін вперше назвав це « внутрішньоукраїнською кризою».

Важливо: Путін вперше заговорив про облік відносин з Європою і США.

Буквально в цей же час агент Путіна Віктор Медведчук видав заяву, в якій дозволив собі жорстко проїхатися по Януковичу:

«Президент, який допустив громадянське протистояння, загибель людей – втратив моральне право бути главою держави. У 2004 році найважливішим завданням влади було не допустити кровопролиття, насильства і жертв в ході акцій протесту. І ми змогли це зробити. Існує тільки один сценарій повернення Януковича в Україну. Він має постати перед судом «, – заявив кум російського президента.

По факту це означає одне. Янукович, сволота така, втягнув Росію в кримську війну, і він, якщо що, буде за це відповідати.

І, здається, це і є стратегія виходу Путіна з війни в Криму. Адже саме з заяви Януковича, показаного представником Росії в ООН, формально все і почалося. Тобто, прибравши формальну причину, Путін виходить з ситуації, зберігши мирне обличчя ніби обманутого в найкращих намірах друга українців.

Источник

ПыСы... но мы то знаем... trollface

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх