,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Підводні камені плану Путіна
-2
Можна вважати, що план окупації Криму давно припадав пилом у російському Генштабі. Але чому окупація відбулася саме зараз? На нашу думку окупація стала логічним завершенням цілої низки подій. Констатуємо, що російські аналітики прорахувалися в оцінці наслідків Майдану. При певних обставинах Майдан міг затихнути і розійтися або виродитись в табір маргіналів на кшталт «табору ім. Тимошенко» під Печерським судом. Тим більше, що Янукович і його люди вже мали прививку від ідей Джина Шарпа ще з 2004 року.

21 лютого між президентом Януковичем і діячами опозиції, в присутності трьох представників Заходу і одного від Росії, була підписана Угода. А буквально на наступну ніч Янукович тікає з Києва до Харкова. З метою втечі з України він з Харкова приїздить в Донецький аеропорт, але здійсненню планів перешкоджають прикордонники. Врешті, на кількох автомобілях Янукович з охороною тікає до Криму. Звідти вже колишній президент якимсь чудернацьким способом потрапляє до Росії, де в Ростові-на-Дону дає прес-конференцію, з якої громадяни України узнають, що їх колишній президент все ще живий.

Тут ключова подія – втеча до Харкова. Якби Янукович наперед планував втечу до харківських сепаратистів з метою проголошення Східноукраїнської республіки, то йому не потрібно було б вести напружені переговори з опозицією, підписувати якісь угоди чи зустрічатись з Дмитром Ярошем. Все вийшло зненацька.


Источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх