,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Захваты администраций и погромы - кто за этим стоит?
  • 30 января 2014 |
  • 22:01 |
  • dust |
  • Просмотров: 1121
  • |
  • Комментарии: 11
  • |
+7
Захваты администраций и погромы - кто за этим стоит?


На майдані все більш менш спокійно. Та по при таке затишшя, не можуть заспокоїтися деякі групи людей, які використовують всесвітню мережу інтернет, аби підігріти обурення населення. У соціальних мережах, не зникають заяви провокаційного характеру.
Барикади з мішків зі снігом вище людського зросту, оглядові вишки, як у козаків на Запорізькій січі. Саме так сьогодні виглядає вулиця Грушевського в Києві. Хтось гріється біля багаття, хтось щось майструє.

Вже як кілька днів штурмів і активного протистояння немає. На час переговорів політиків оголошено перемир'я. Чого не скажеш про ситуацію в інтернеті. Щохвилинні сенсації, так звані інформбомб збуджують всю країну. Своїми закликами.

Увага! Репост! Це все потрібно для особистих побутових пореб адміністраторів пабліка!

- протигази, маски, респіратори
- захисні окуляри
- рогатки та пращі
- підшипники або сталеві кульки
- дощовики
- бензин, пінопласт, мастило, ацетон, аміак.

Прохання від хлопців в самообороні (максимальний репост)
- щитки на руки
- перчатки
- шкарпетки (теплі)
- телпа білизна
- наколінники
- налокотники
Харьков, у кого есть собаки, желательно питбули, овчарки и стаффорды предлагаю приводить их наших жителей, которые ещё думают головой и мирно выражают свой протест в Харькове. По периметру поставить, пусть только один "титушка" попытается подойти с битой.

Те, що мирний протест уже давно переріс у війну, вже не приховує і колишній активіст "Правого сектора". Чоловік кілька днів провів на барикадах. Але після того як побачив, що у хід з боку, як виявилося, добре підготовлених мітингувальнів пішла зброя, вирішив зупинитися в боротьбі незрозуміло за що.

колишній активіст "Правого сектору"

Увидел, что человек достаёт из пакета оружие, обрез был спрятан в хлеб. Разрезанный хлеб и в нём на части разобранный обрез и я уже понял, что это не борьба за евроинтеграцию, это уже не борьба за народ это просто я нахожусь в рядах радикальных экстремисстов, это уже похоже бандформирование с боевиками в Чечне, чем патриоты, которые встали на защиту чьей-то страны.

У підтвердження своїх слів чоловік все зафіксував прихованною камерою.

Сейчас он достаёт хлеб и разобранный оттуда обрез.

- К сожалению, набоїв осталось тільки восемь.
- Це свіженьки вони, да?
- Вони годні. Чудаки стріляли, всё нормально. В основному середньої дробі.

Тут хранятся различные ингридиенты для изготовления напалма, коктеля Молотова и других веществ, которые используются, незнаю, потому что нам это не сообщается.У всіх провокаціях, що проходять у Києві та в інших містах України беруть участь спеціально підготовлені люди, відверто зізнається чоловік. Головне завдання для них - за будь-яку ціну захопити адмінбудівлю. Вони десантуються для цього в зазначені міста. Розрізнити в натовпі "свого" легко, запевняє колишній активіст "Правого сектора".

Вот жёлтая лента, её мы привязываем на рукав и это как и пропуск на этаж и в Дом профсоюзов и так мы и своих в толпе вычисляем.

Ось штурм обладміністрації в Дніпропетровську. Найактивніші молодчики в перших рядах із жовтою стрічкою на рукаві.

Але навіть ними керують. Роблять це люди в червоних куртках. Вони подають сигнали руками.

А ось це штур Івано-Франківської ОДА. Знову люди у червоних куртках керують по периметру натовпу.

І так відбувалося у всіх містах, де вже захоплені обладміністрації. А виглядало все, наче місцеві мешканці все починають і йдуть на штурм.колишній активіст "Правого сектору"

Наша цель завести людей, чтобы по телевизору показали как мы воюем, чтобы люди в других городах, областях тоже встали и воевали. Чтобы у них проснулось желание делать революцию и бунтовать, чтобы максимально расшатать обстановку в стране, а там уже захватить власть проще!


ИА"Оплот-Инфо

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх