,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


В Україні почали політичну люстрацію
  • 22 мая 2013 |
  • 09:05 |
  • Veresk |
  • Просмотров: 935
  • |
  • Комментарии: 25
  • |
-15
Трохи історії.

23 квітня 2013 року в Києві відбулася презентація ініціативи створення об’єднання СИЛА ЛЮДЕЙ


В Україні почали політичну люстрацію


Учасниками презентації стали 180 осіб, присутніх на зустрічі в залі, та 344 онлайн-глядачі веб-трансляції.

На думку організаторів, об’єднання СИЛА ЛЮДЕЙ стане основою для формування потужної новітньої політичної сили, що буде принципово іншою. Вони переконані: ні помаранчеві, ні біло-голубі не змінили країну, оскільки борються лише за владу, а не за справжні перетворення.

Тому ініціатори об’єднання, а це 25 представників малого та середнього бізнесу, громадських діячів та місцевих депутатів, обіцяють провести політичну люстрацію. І почали з себе: членами об’єднання СИЛА ЛЮДЕЙ не можуть бути політики, які були депутатами ВР, членами Кабінету міністрів, Президентами, головами ОДА, генеральними прокурорами, суддями Конституційного суду, починаючи з 2004 року. "Ці люди вже могли змінити країну, але не зробили цього", — підкреслюють засновники об’єднання СИЛА ЛЮДЕЙ.

«Чому? А тому, що їх все задовольняло. Бідними українцями простіше керувати, ламати їх, нагинати. Вся діюча політична система формується за принципом “свій-чужий”. Політика стала засобом швидкого збагачення. Ми ж вважаємо, що політиками мають бути захисники людей, а не бізнесмени – захисники власного капіталу. Учасниками політичного процесу – громадяни», — заявили учасники.

Серед ініціаторів — представники з усіх регіонів країни. Всі мали досвід політичної або громадської діяльності, знайомі з реаліями української політики на практиці: Олександр Безніс, Олексій Гончарук, Оксана Гуйда, Олег Демчук, Дмитро Дробот, Дмитро Живицький, Орест Йосипчук, Зураб Кантарія, Микола Ковальчук, Віталій Ковтун, Олександр Кришко, Дмитро Кропачов, Олександр Меланченко, Ольга Омельчук, Андрій Осіпов, Олександр Пердейко, Руслан Рохов, Олександр Солонтай, Віктор Ткачов, Ростислав Томенчук, Костянтин Усов, Вадим Шебанов, Володимир Шматько, Петро Шкутяк та інші. Наймолодшому учаснику — 23, найстаршому – 50 років.

В Україні почали політичну люстрацію


«Ми хочемо, щоб наші діти жили в цивілізованій країні, в центрі якої — людина. Коли читаєш політичні програми, то розумієш, що там написано багато гарних, потрібних речей. Але вони не виконуються. Не виконуються тому, що були написані тільки для того, щоб за них голосували. У цьому джерело зневіри — ніхто не відповідає за свої слова», — зазначили ініціатори.

Засновники об’єднання запрошують у свою команду тих, кому близькі їхні цінності та принципи, а саме – гідність, свобода, відповідальність, справедливість, відкритість, дієвість, солідарність, конкурентність, добробут. Але, вони підкреслюють, що об’єднуватися будуть тільки з тими хто прагне змінити країну, а не "дорватися до влади".

«Приймаючи рішення, ми керуємось цінностями та принципами, що є основою дій кожного з нас. Ми будуємо силу для людей, а не черговий проект на замовлення олігархів. Тільки сила, розбудована за правилами, знизу догори, зможе протистояти діючій системі. Ми їдемо в регіони шукати людей, які мають схоже бачення. Людей, яким болить за державу, які хочуть та можуть об’єднатися, щоб змінити країну!», — наголосили учасники презентації об’єднання СИЛА ЛЮДЕЙ.

Люди, які об’єднаються в СИЛУ ЛЮДЕЙ, будуть самі визначати політичну програму, спільно доопрацьовуватимуть ідеологічні, програмні засади та правила, що наразі розміщені для обговорення в інтернеті — СИЛА ЛЮДЕЙ. У перший же день до обговорень та дискусій у соціальних мережах вже приєдналося понад двісті осіб.

Зустрічі з активними громадянами вже найближчим часом відбудуться в усіх регіонах країни. У квітні презентації проекту засад та правил, як саме люди мають об’єднатися і створити об’єднання СИЛА ЛЮДЕЙ, відбудуться в Криму, Луцьку, Рівному та Одесі. У травні – в усіх інших областях. Кінцевим результатом об’єднання стане створення політичної сили. Її засновниками буде понад тисяча громадян України, об’єднані спільними цінностями, правилами та баченням майбутнього країни. Так зародиться СИЛА ЛЮДЕЙ!

Тут: посилання на джерело1 та посилання на джерело2
___

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх