,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Луценко не проситиме помилування: Хай самі думають, як завершити "шоу"
  • 27 февраля 2013 |
  • 18:02 |
  • Batman |
  • Просмотров: 536
  • |
  • Комментарии: 4
  • |
-8
Луценко не проситиме помилування: Хай самі думають, як завершити "шоу"


Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко не проситиме про помилування президента Віктора Януковича і бачить інші варіанти свого звільнення.

Однак шукати вихід із ситуації мають організатори його арешту, написав він у нотатці для свого блогу на "Українській правді".

"Просити про помилування у президента Януковича я не буду, мені немає в чому каятися. Я – політичний в'язень цього режиму, а не злочинець", - заявляє Луценко.

"Для мене є речі важливіші свободи. Я не можу допустити приниження Майдану і української демократії. Я не здійснював інкримінованих мені злочинів, а вироки українських судів вважаю виключно політичною розправою, яка не має нічого спільного з правосуддям", - наголошує він.

Малоймовірними вважає екс-голова МВС і інші шляхи свого звільнення – об'єктивний розгляд справи, звільнення за станом здоров'я тощо.

"Найпростіший з них – нарешті розглянути мою справу в об'єктивному суді. Такого українського суду у нас не існує. Навіть Вищий спеціалізований суд, залежний від президента, всупереч законодавчій нормі, перевищив допустимий термін початку розгляду моєї справи на 4,5 місяці", - зазначає Луценко.

"Це означає повне розуміння замовниками моєї справи того факту, що я на 100% виграю справу в Європейському суді з прав людини (ЄСПЛ). Вони просто не дають мені пройти залежний український суд і дійти до ЄСПЛ. Це було б найлогічнішим шляхом мого звільнення", - вважає він.

"Звичайно, існують й інші варіанти. Шлях звільнення за станом здоров'я, але він також виявився для мене непрохідним. Шлях звільнення через амністію також нереальний, тому що статті, за якими я засуджений, не підпадають під амністію", - констатує Луценко.

На його переконання, "ганебні на весь світ політичні репресії в Україні мають закінчитися там, де й почалися – в Адміністрації президента України".

"Саме там повинні прийняти рішення – або дати можливість пройти касацію і передати справу до Європейського суду, або прийняти інше рішення", - стверджує Луценко.

"Я не збираюся робити роботу за організаторів мого арешту і придумувати варіанти, як завершити це брудне шоу. Ті, хто вляпалися в цю справу, хай самі думають над тим, як з нього вибиратися", - заявляє він.

Як відомо, наглядова місія Європарламенту у складі Пета Кокса та Олександра Кваснєвського просила президента Віктора Януковича про помилування Юрія Луценка – це підтвердив у середу Кваснєвський.

Напередодні дружина екс-міністра внутрішніх справ Ірина Луценко запевнила, що не просила Януковича помилувати її чоловіка.


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх