,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


В українському парламенті з'явиться "СС Галичина"?
+2
В українському парламенті з'явиться "СС Галичина"?


В українському парламенті з'явиться "СС Галичина"?


Нове міжфракційне об'єднання у Верховній Раді планують створити депутати із Західної України. Про це розповів у Тернополі нардеп від "Батьківщини" Василь Деревляний.

"Ще коли йшли парламентські вибори, ми обговорювали це питання з представниками Львівщини та Франківщини. Хотіли всі разом, три області, створити якесь об'єднання. Коли прийшли у сесійний зал, представники партії УДАР зареєстрували об'єднання "Галичина", не порадившись ні з ким. Сьогодні хочемо три області, а це десь 50-60 депутатів, створити таке об'єднання", - повідомив Gazeta.ua депутат.

За його словами, специфіка Галичини одна. А коли три області будуть діяти разом, це буде "поважніше, впливовіше й ефективніше".

"Зараз ведуться переговори, щоб ми були всі разом. Погано, що львів'яни створили свою групу "Львівщина". Ми почали розмови: "Що Тернополю з Івано-Франківськом робити?" І через те сьогодні найкраще, якщо буде єдине міжфракційне об'єднання, в яке увійдуть депутати від трьох галицьких областей", - акцентував Деревляний.

У свою чергу нардеп від УДАРу Ігор Побер зазначив, що справді, його колега по партії зареєстрував "Галичину". Але заперечив, що той зробив це, ні з ким не порадившись.

"Перед тим усім кандидатам відправили ці пропозиції. Жодних реакцій не було. Але нічого не заважає об'єднатися. Думаю, львів'яни увійдуть і в "Галичину". Особливих амбіцій у Романа Чарнеги, який це зареєстрував і зараз є головою, немає – він поступиться керівною посадою. Через таку посаду не буде війн між УДАРом та об'єднаною опозицією", - аргументував Побер.

Нардеп-"свободівець" Олексій Кайда зауважив, що назву такого об'єднання можуть дещо трансформувати.

"Може, буде "СС Галичина". Але "СС" розшифровуватиметься як "соціальна справедливість". "Група соціальної справедливості Галичина", - припустив Кайда.

commandos ganba commandos


Источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх