,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


У Сумах націоналістів засудили до позбавлення волі за графіті з Януковичем
  • 15 января 2013 |
  • 23:01 |
  • Batman |
  • Просмотров: 1304
  • |
  • Комментарии: 7
  • |
-11
У Сумах націоналістів засудили до позбавлення волі за графіті з Януковичем


"Позбавлення волі за графіті із зображенням Януковича свідчить про те, що чинний президент боїться суспільства і готовий застосовувати репресії до всіх активних громадян, тих хто відкрито протестує проти антиукраїнської, антисоціальної влади. Їх репресують і ув'язнюють, прикриваючись вироками "кишенькових" судів. Однак це лише зайвий раз підтверджує, що режимові Януковича скоро настане кінець". Про це заявив голова Сумської обласної організації Всеукраїнського об‘єднання "Свобода", народний депутат України Ігор Мірошниченко, коментуючи рішення суду, який засудив сумських націоналістів до позбавлення волі за графіті із зображенням Януковича.

14 січня 2013 року Зарічний районний суд міста Суми визнав винними двох націоналістів у малюванні графіті із зображенням Януковича, посилаючись на частину 2 статті 296 Кримінального кодексу України ("Хуліганство, вчинене групою осіб"). За цей вчинок Ігоря Ганенка засудили до 1 року і 8 місяців позбавлення волі, а Володимира Ніконенка – до 1 року колонії.

У справі проходило загалом четверо активістів, і всіх було визнано винними у малюванні під трафарет малюнків із портретом Януковича з червоною плямою на лобі. До того ж двоє з них – Михайло Писарцов та Дмитро Данилов – вже більше року перебувають у СІЗО за звинуваченнями в інших злочинах. Їм присудили 2 роки позбавлення волі.

Керівник Сумської обласної організації ВО "Свобода", народний депутат України Ігор Мірошниченко зазначив: "Позбавлення волі за графіті із зображенням Януковича свідчить про те, що чинний президент боїться суспільства і готовий застосовувати репресії до всіх активних громадян, тих хто відкрито протестує проти антиукраїнської, антисоціальної влади. Їх репресують і ув'язнюють, прикриваючись вироками "кишенькових" судів. Вироки за малювання графіті із "продірявленим" портретом Януковича свідчать про те, що у президента – параноя. Він не спілкується з журналістами, ховається від суспільства. На зустрічах із його "виборцями" навіть на рідному Донбасі Януковича від народу захищає воєнізована охорона. Це лише зайвий раз підтверджує, що режимові Януковича скоро настане кінець".

Захист хлопців подав апеляцію на вирок, тож, до наступного засідання суд обрав запобіжний захід: для Ігоря Ганенка – перебування під вартою (від був відправлений до СІЗО прямо з залу суду), для Володимира Ніконенка – підписка про невиїзд.

http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/035576/

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх