,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


ЗМІ: Тягнибок - проти "загравань" і з Митним союзом, і з ЄС
ЗМІ: Тягнибок - проти "загравань" і з Митним союзом, і з ЄС


У середу, 9 січня, українська преса пише про думку лідера "Свободи" щодо Митного союзу

Україна веде подвійну гру у перемовинах з Росією щодо Митного союзу, намагаючись "всидіти на двох стільцях", сказав лідер "Свободи" Олег Тягнибок в інтерв'ю українському виданню російських "Известий". Та пан Тягнибок сумнівається, чи зможе Україна довго проводити таку лінію, адже, за словами політика, "Москва жорстко розставляє акценти" у цьому питанні.

"Одночасно загравати з Митним союзом та з ЄС неможливо. Повинна бути проявлена чітка стратегія зовнішньої політики", - каже пан Тягнибок. Він вважає, що український очільник Віктор Янукович цілком може переорієнтувати вектор руху країни на зближення з Росією.

Коментуючи внутрішньополітичні плани партії, пан Тягнибок повідомив, що відразу після відновлення парламентських засідань "Свобода" має намір виступити проти законопроекту, що забороняє ксенофобські висловлювання.

"Ну, зареєстрував депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко законопроект про заборону вживання слів "жид", "москаль" та "хохол". Це ж смішно. Якщо їх заборонять, то треба забороняти й "Кобзар" Тараса Шевченка, у ньому є такі слова. І не можна буде ставити у київському театрі імені Івана Франка п'єсу "Москаль-чарівник", - каже лідер "Свободи".

Водночас, пан Тягнибок вкотре наголосив, що його партія не є антисемітською.

My Webpage

п.с. cheesy

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх