,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Кіріло передрікає Росії революцію
-4
Патріарх Кирило, щоб запобігти цій революції, закликав присутніх до мобілізації церкви. Крім цього він запевняв, що Російська православна церква останнім часом піддається «атакам гонителів, не співмірними з тими, що було раніше».

Кіріло передрікає Росії революцію


Однак, сучасних святинь, над якими вчинили наругу «вороги церкви», окрім самого храму Христа Спасителя, де панк-група Pussy Riot напередодні Паски заспівала свою пісню «Богородице, Путіна прожени», у церковників не знайшлося.

Тож на молебен звозилися з усієї Росії святині, які було пошкоджено ще в 1920-1930-их роках. Тож «цвяхом» молебну, який закінчився хресною ходою, стала прострілена ще в 1920-их ікона Казанської Богоматері.

Кіріло передрікає Росії революцію


Раніше РПЦ заявляла про організацію кампанії проти себе та особисто проти патріарха Кирила, звинувачуючи в цьому опозицію та Захід. Етапами цієї кампанії, на думку захисників РПЦ, стали «панк-молебен» групи Pussy Riot "Богородиця, Путіна прожени" в храмі Христа Спасителя, скандал навколо суду щодо московської квартири Кирила та інциденту з годинником патріарха, який прес-служба РПЦ «стерла» з фотографії за допомогою фотошопу.

Починаючи з Вербної неділі, 8 квітня, в усіх церквах, що належать Російській православній церкві, в обов'язковому порядку зачитувався циркуляр РЦП, звернення Вищої церковної ради, в якому ворогами церкви оголошено якісь "антицерковні сили" та прибічників "агресивного лібералізму", та закликали паству прийти на молебен на захист віри 22 квітня.


My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх