,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Євген Суслов: З "Батьківщини" до УСДП переходять сотнями
  • 19 марта 2012 |
  • 13:03 |
  • Daily |
  • Просмотров: 1310
  • |
  • Комментарии: 3
  • |
+1
Євген Суслов: З "Батьківщини" до УСДП переходять сотнями Об’єднавчі процеси опозиції давно перетворилися на ілюзію. Про це під час засідання медіа-клубу заявив заступник голови УСДП, народний депутат України Євгеній Суслов, коментуючи вихід Української соціал-демократичної партії з КОДу та розкол Блоку Юлії Тимошенко.

«Зараз на трьох між «Свободою», «Батьківщиною» та «Фронтом Змін» кулуарно діляться округи, на двох між «Фронтом Змін» й «Батьківщиною» ділиться передвиборний список. Ми проти того, щоб опозиція діяла методами влади. Нову якість політики цими методами будувати не можна. Ми – за об’єднання опозиції, але на засадах відкритості, на засадах побудови нової якості політики із залученням нових громадянських лідерів, тих людей, які жодного разу не були у владі. Таке кулуарне об’єднання до цього не призведе та є імітацією», – зазначив він.

Пояснюючи виключення УСДП з БЮТ, Євгеній Суслов, зазначив, що керівництво блоку перешкоджало проводити заходи, ініційованих УСДП, що були спрямовані на прискорення звільнення Юлії Тимошенко. «Ми разом з Наталією Королевською запропонували висунути Юлію Тимошенко на Нобелівську премію миру та спрямували подання у Норвезький нобелівський комітет. Керівництво БЮТ забороняло нам це робити. Проте вони нас не зупинять. Ми впевнені, що доб’ємося, щоб Юля отримала Нобелівську премію. Керівництво блоку також забороняло членам УСДП спілкуватися з громадськими лідерами, проводити низку заходів щодо залучення їх до політичних процесів. Незважаючи на це нам вдалося зібрати на День Соборності громадянських лідерів та підписати Маніфест солідарності», – заявив він.

Євгеній Суслов відзначив, що за останні дні до партії звернулися сотні людей, які не очікували зради від «Батьківщини». «Їх виключили разом з нами. І тому можна зробити висновки – все це заважало діючим керівникам фракції узурпувати владу. Я не міг більше на це дивитися, й тому написав заяву про вихід з «БЮТ-Батьківщини», – сказав він.

Відповідаючи за запитання щодо подальших дій УСДП, Євгеній Суслов наголосив, що цього тижня відбудеться терміновий з’їзд партії, де й буде прийнято рішення щодо формату участі у передвиборній кампанії 2012 року. «Я нещодавно став членом цієї партії, але там тисячі людей, які роками підтримували БЮТ та Юлію Тимошенко. Тому ми з ними порадимося. Але для себе я особисто вже прийняв рішення – ми опозиційна партія. Ми будемо боротися з цим режимом, з цією окупаційною владою, бо відступати вже немає куди. Ми оголосимо мобілізацію всіх небайдужих людей. Ми піднімемо проти цієї влади всіх, хто не з ними. Хто не з ними, той з нами», – наголосив він.

«Ми, спираючись на суспільство, побудуємо нову країну, приведемо у владу нових лідерів. Ми побудуємо нову якість політики та побудуємо нову економіку», – резюмував Євгеній Суслов.

DailyUA

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх