,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Детективна історія хвороби Тимошенко
  • 12 марта 2012 |
  • 20:03 |
  • Daily |
  • Просмотров: 1501
  • |
  • Комментарии: 12
  • |
-3
Детективна історія хвороби Тимошенко Який детектив ми маємо упродовж останніх місяців навколо дуже гострого сюжету – хребцевої грижі сановної особи!

То адвокат претендента на президенство Власенко, а тепер, схоже, вже й неформальний речник «БЮТ-Б» заявляє, що вона сидить у «темниці сирій» в рукавичках і шубі, й вся країна повинна ридати над такою долею, то на телеекрані бачимо віп-камеру, схожу на розкішний готельний номер, і наші души хоч трохи заспокоюються, то вона не може пересуватися й дві години лежить непритомна без допомоги – і знов тільки народжені без серця спроможні не кипіти від ненависті до тих, хто її до цього призвів... Фанати Тимошенко у Інтернеті клянуть на всі застави скептиків та погрожують їм історичними методами страти, з яких постріл у потилицю є наймилосерднішим. Одне незрозуміло: як з такими настроями, що їх опозиція збурює в суспільстві, можна претендувати на Європу? Там же ніби з часів князя Влада перестали саджати на палю та відрубувати якісь «зайві» частини тіла? З якого доброго дива привид зловісного Дракули почав бродитиі Україною? Невже це тішить нашу опозицію?

На тілі леді Ю то з’являються якісь підозрілі крововиливи, то щезають, то вона підпускає до себе лікарів то не підпускає, то Власенко висловлює сумнів, що їй нададуть допомогу, й ми дуже розчаровуємося, коли таки надають,то їй потрібний масаж, але обов’язково на спеціальному столику, і його персональна масажистка пре до камери, то той же Власенко запевняє, що міжнародних лікарів влада у своїй жорстокості до Юлі не допустить, а коли допускає, то пані Тимошенко відмовляється здати кров на аналіз, а без цього – який же може бути остаточний діагноз, звісно ж, тільки чернетковий. А чому відмовилася? Хай уже до працівників Міністерства охорони здоров’я із докторськими та кандидатськими ступенями, хай уже до персонального лікаря, котрий незмінно входить до всіх комісій, довіри не має, та ж з представниками міжнародного співтовариства вже ніби й непристойно гнути ту ж саму лінію. А гне! «Юлія Тимошенко погодилася здати аналіз крові незалежним лікарям, але Міністерство охорони здоров’я вимагало, щоб вони брали в цьому участь,- пояснює Власенко. - Ми не знаємо, що б вони туди намішали, кинули й що б потім розповідали». А іноземні лікарі, коли такі державні страсті нуртують навколо однієї особи, хіба не «намішали» б? Адже серед них і шпигуни Януковича могли б виявитися – ні хіба? Тільки такої версії нам і бракує!

«Існує істотна розбіжність між висновками, зробленими закордонними лікарями про здоров’я Тимошенко і висновками, зробленими раніше МОЗ», - заявляє Власенко. Які саме? А це вже, виявляється, державна таємниця, за розголошення якої генерального прокурора Пшонку погрожують притягти до кримінальної відповідальності. І після цього опозиція на цілий світ піднімає крик про утиски в царині свободи слова, про недемократичність ладу в Україні? Не кажу вже про те, що іноземні лікарі остаточний діагноз беруться ставити після того, як українські фахівці надішлють додаткові результати обстеження найвіпішої персони – отже, вони нашим лікарям довіряють. У чому ж справа? Де причина для нагнітання пристрастей?

А Євгенія Тимошенко калатає у всі дзвони, кидається у всі міжнародні двері, розголошуючи, що її бідну матір катують! Чим? А світлом нічника під стелею і рекомендаціями робити фізкультуру та масаж. Чи не абсурд? Та ж будь-яка камера має освітлюватися, а хвороби хребта насамперед, так і лікуються – і кожний, хто терпить від них, - а таких дуже багато - знає, що треба долати біль. Вона, бачте. не виключає, що її матері доведеться оперуватись – от і будемо тепер «товкти воду в ступі» на цю тему... А над ким з нас не висить така загроза? Не кажемо вже про те, що в тюрмі нині перебуває понад 150 000 осіб, і кожен третій хворий. Кількість ув’язнених з діагностованими хворобами опорно-рухового апарату майже 1500 осіб, і вони так само серйозні .Але ці люди не можуть розраховувати на умови,. в яких перебуває Тимошенко, тим більше на лікарські увагу.

Я щиро бажаю Юлії Тимошенко здоров’я й благополуччя на шляху життєвих випробувань. Але я так само бажаю його й тим , котрих спіткала лиха доля потрапити до в’язниці, та не до віп-камери з телевізором і холодильником, – а такої, де по кільканадцять чоловік у приміщенні. Як на мене, то якщо ми будуємо демократію, то віп-камер взагалі не повинно бути.

Наталя Околітенко, письменниця, доктор біологічних наук

DailyUA

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх