,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


А що хлопці, а діло каже!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-14
Луценко певен, що час обирати Брюховецького, Андруховича, Мариновича і... Кужель
23.12.2011 13:53
На думку Юрія Луценка, потрібно "змусити політбосів максимально оновити депутатський корпус – і в цьому можуть допомогти інтернет-технології".

Про це екс-голова МВС сказав в інтерв'ю "Комерсант-Україна", відповідаючи на запитання про зміст листа Луценка до Юлії Тимошенко щодо виборчої кампанії.
"Я упевнений, що включення в партійні списки В'ячеслава Брюховецького, Юрія Андруховича, Ярослава Грицака, Олександри Кужель, Сергія Грабовського, Мирослава Мариновича й інших гідних авторитетів, висунутих громадянським суспільством, не тільки змінить атмосферу виборів, але й дасть чіткий критерій вибору на користь тієї політсили, яка максимально почує це веління часу", - заявив Луценко.
При цьому він вважає, що вибори до Верховної Ради 2012 року будуть проходити за тим же сценарієм, що й при президенті Леоніді Кучмі. "Сценарій майбутніх парламентських виборів, як і весь сценарій Януковича, – повний рімейк Кучми. Наскільки я можу судити, ми вже пройшли найстрашніший період захвату всемогутністю за зразком 1999-2000 років. Попереду – повторення кампанії зразка 2002 року, у результаті якої країна знайде альтернативу", - вважає Луценко.
"Щоб вискочити з порочного кола тих років, опозиції важливо запропонувати не стільки лідерів, скільки програму", - підкреслив він і додав, що опозиція має запропонувати "план демонополізації економіки, відновлення правосуддя й політичних свобод".
Луценко також погодився з Тимошенко, яка написала йому восени: "У протистоянні з Партією регіонів головне не розмір окремих опозиційних фракцій, а загальна більшість у парламенті".
Банду Геть!

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх