,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Макеєнко: Якщо буде створена ТСК по «тушкам», можуть випливти подробиці, як потрапляли в список БЮТ
  • 22 февраля 2012 |
  • 21:02 |
  • Daily |
  • Просмотров: 505
  • |
  • Комментарии: 0
  • |
-1
Макеєнко: Якщо буде створена ТСК по «тушкам», можуть випливти подробиці, як потрапляли в список БЮТ Парламентська опозиція на словах продовжує вимагати створення Тимчасової спеціальної комісії, яка розслідуватиме інформацію щодо перекупівлі депутатів. Як заявив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, його партія готова допомогти БЮТівцям розібратися в конфлікті між депутатами Романом Забзалюком та Ігорем Рибаковим. Про перспективи створення цієї ТСК ми розмовляли з головою парламентського комітету з питань регламенту та депутатської етики, членом Партії регіонів Володимиром Макеєнком:

Пане Володимире, на вашу думку, чи потрібно створювати спеціальну комісію з приводу конфлікту між Рибаковим і Забзалюком?

Кожну подію у Верховній Раді можна аналізувати в ЗМІ, в комітетах, але для того, щоб подія пішла на ТСК, потрібен якийсь лист. Від будь-кого, вибачте, навіть від вас – громадянина України. В регламентний комітет приходить пошта з усього світу, від підприємств, організацій стосовно діяльності того чи іншого депутата. Для того, щоб почати якийсь процес, потрібен лист. Я не можу слідкувати за всіма прес-конференціями народних депутатів. Один сказав одне, другий сказав друге, в того плівки, в того чернетка, серветка і так далі.

Я вам відповідально доповідаю, як четвертій владі: на час нашої розмови жодної заяви ні від кого з цього приводу не надходило.

А яке ваше особисте ставлення до цієї події, як голови комітету з питань депутатської етики?

Цей процес почався не сьогодні, він почався в одній фракції «БЮТ-Батьківщина». Це правда? Правда! Обидва фігуранти були в цій фракції. Голова партії ДВІЧІ їх включала в один список! Здогадуєтеся чому?

Тут можливі кілька відповідей.

На «благодійній основі», так? А може – ні! Ми точно не знаємо. Так? Далі. Почався цей процес. А якщо другий фігурант почне говорити, на яких мотивах він опинився в БЮТі? І чому він колись дуже давно вийшов з цієї фракції.

Ви маєте на увазі Рибакова?

Я маю на увазі другого фігуранта цієї справи. Може вони не зацікавлені, щоб ще щось виплило.

А чому інший фігурант мовчав стільки часу? Відбулася дія, домігся він свого результату, отримав щось, і одразу в Генеральну прокуратуру, на прес-конференцію. Чому два з половиною місяці мовчав? Є питання.

На вашу думку, хто має дати відповідь на ці запитання?

Слідчі органи. А в нас депутатська етика.

А з точки зору депутатської етики?

Членами нашого комітету є представники різних фракцій. Мій перший заступник - член БЮТ Сергій Сас. До складу комітету входять Каплієнко і Задирко з групи «Реформи заради майбутнього». Також Гримчак. Пам’ятаєте «шашки» у сесійній залі? Всі ці люди в одному комітеті. І яке рішення ухвалити? На підставі чого? Повинен хтось звернутися.

Пам’ятаєте голосування: «Я був за океаном, а моя карточка голосувала?» Тут мене журналісти два тижні розривали. Чому ви не розглядаєте? Я кажу: дайте заяву про те, що було порушення. Хай людина напише! Заяви так і не було. Я його запросив на засідання комітету. Привів за руку, поклав листок в присутності всіх, дав ручку і кажу: «Напиши заяву, прошу розглянути!» Заяви так і не було.

Ви маєте на увазі Володимира Ар”єва з НУ-НС?

Я маю на увазі того, хто не робив заяви.

DailyUA

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх