,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other

Купить картины по номерам интернет магазин artxobby.ru/catalog/kartiny-po-nomeram.

Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Яценюк: Нова Рада поверне газотранспортну систему в разі її здачі Москві
Лідер партії "Фронт Змін" Арсеній Яценюк в інтерв'ю 5 каналу запевнив, що новий парламент поверне Україні газотранспортну систему в разі її здачі Москві нинішньою українською владою.

"Ми готові виключно до взаємних рівноцінних і рівнозначних партнерських стосунків [з Росією]. Якщо мова ітиме про те, що у нас відбирають національний капітал і актив – новий парламент все поверне на місце. Де взяли, там і покладете - на те саме місце", - підкреслив Яценюк, повідомляє прес-служба "Фронту змін".

"Більшість, яка не контролюється Януковичем, не дасть йому призначати прем’єрами азарових і всіх інших, яка …сформує уряд демократів", - додав Яценюк.

"Це буде уряд, який не дасть можливості Україні звернути з європейського шляху на старі радянські рейки, які вже розсипалися. Це буде уряд, який не буде здавати газотранспортну систему, прийме новий закон про освіту, проведе реальну реформу податкової системи, думатиме про пенсіонерів, а не про те, як їм підвищувати пенсійний вік. І з цим опозиція повинна піти на вибори", - вважає лідер "Фронту змін".

Яценюк каже, що президент України вносить до парламенту кандидатуру прем’єр-міністра і виключно парламент дає згоду на призначення глави уряду. Без підконтрольного парламенту в президента б не було такої повноти влади, як сьогодні, вважає опозиціонер.

"Цей парламент приймав закон про пенсійну систему, ухвалював рішення про продовження перебування на території України іноземної військової бази, і, як вони сподіваються, ухвалить рішення про ратифікацію угоди з росіянами, яка дозволяє фактично стопроцентну передачу Росії української ГТС", - заявив Яценюк.

Як відомо, Київ розміковує над здачею в оренду газотранспортної системи України. Опозиція виступає проти цього рішення.

Яценюк: Нова Рада поверне газотранспортну систему в разі її здачі Москві

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх