,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Турчинов: СБУ завершило фабрикування справи проти Тимошенко
Працівники Служби безпеки України 20 січня повідомили, що вони завершили розслідування справ 15-річної давнини, пов‘язаних із ЄЕСУ. На думку першого заступника Голови партії "Батьківщина" Олександра Турчинова, цю справу було сфабриковано.

«СБУ завершило розслідування, яке полягало виключно в тому, що вони висмикували частини та шматки виключно із фальшивих напрацювань часів Кучми», - сказав Турчинов.

Він додав, що Тимошенко пред‘явили звинувачення щодо справ 15-річної давнини, які були повністю закриті двома палатами Верховного суду. Крім того, за словами Турчинова, звинувачення, які були пред‘явлені лідеру опозиції, стосуються 1997 та 1998 років.

«Що цікаво, починаючи з 1 січня 1997 року Юлія Володимирівна Тимошенко не працювала в корпорації ЄЕСУ», - нагадав він.

На думку Турчинова, «відвертий замовний характер звинувачень стає зрозумілий навіть із їх безглуздих формулювань».

«Юлію Володимирівну звинувачують у замаху на заволодіння державних коштів. Цей замах полягає в тому, що в 1997-1998 роках корпорація ЄЕСУ передала до Податкової адміністрації декларації на повернення ПДВ. Що саме цікаве, ПДВ не повернули, але ж ці декларації влада тепер вважає замахом на привласнення державних коштів», - сказав політик.

За його словами, тепер, користуючись цією логікою, кожного, хто займається економічною діяльністю та хоче відшкодувати ПДВ, можна звинуватити в замаху на державні кошти.

«Тобто не держава йому заборгувала, а він вчинив замах», - додав Турчинов.

Коментуючи інше звинувачення: підробку бухгалтерської звітності, він нагадав, що Юлія Тимошенко ніколи не працювала бухгалтером.

«Ви можете вивчити біографію Юлії Володимирівни, жодного дня в своєму житті вона не працювала бухгалтером. Зрозуміло, що ніяк вона не могла підробляти бухгалтерську звітність», - сказав Турчинов.

На думку Турчинова, влада завела чергову справа проти Тимошенко для того, щоб перестрахуватись і працювати на упередження щодо рішень Європейського суду.

Юлію Тимошенко заарештували 5 серпня. 11 жовтня рішенням Печерського суду Києва її засудили до семи років ув'язнення з конфіскацією майна. Напередодні Нового року, 30 грудня Тимошенко перевели до Харківської жіночої колонії, де вона перебуває зараз.

Киевпост

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх