,


Наш опрос
Зрада?
Такая зрада, шо аж зуби болять
Только Саакашвили нас спасет
Не шатайте лодку, а то Путин нападет
Янык вернись, я все прощу
Петя все правильно делает, а кто не согласен, тот сепар
Идите нахуй, я вас не звал


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Азаров: Головне завдання – це наближення умов життя громадян до євростандартів
Перед Україною не стоїть питання входження до єврозони, головним є наближення в нашій країні умов життя громадян до тих стандартів, які існують зараз в Євросоюзі.

Про це заявив прем’єр-міністр Україна Микола Азаров під час спілкування з користувачами Facebook, повідомляє офіційний сайт Партії регіонів. "Перед Україною не стоїть питання про входження до єврозони", – зауважив голова уряду.

"Що ж стосується європейської інтеграції, то, перш за все, мається на увазі наближення України до тих стандартів життя людей, які існують зараз в ЄС. І криза, яка зараз має місце в ЄС, на мою думку, пов’язана не з інтеграцією країн до ЄС , а, навпаки – з недостатньою інтегрованістю, особливо бюджетних фіскальних систем держав, які входять в ЄС", – пояснив Азаров.

Він висловив переконання, що 50 років існування Європейського Союзу показали його ефективність як форми економічної і політичної інтеграції цілого ряду країн.

"Криза тільки розкрила ті проблеми, які необхідно вирішити, щоб ця форма інтеграції була ефективнішою", – заявив Азаров.

Раніше, в жовтні Азаров прогнозував виконання Україною плану дій щодо безвізового режиму з Європейським союзом протягом найближчих року-півтора.

Азаров: Головне завдання – це наближення умов життя громадян до євростандартів

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх