,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Привид кортежу джипів в горах Прикарпаття
  • 10 января 2012 |
  • 15:01 |
  • Daily |
  • Просмотров: 1259
  • |
  • Комментарии: 5
  • |
-1
Привид кортежу джипів в горах Прикарпаття Просто детективна історія розгортається навколо дорожньо-транспортної пригоди, яка відбулася в селищі Майдан, Тисменицького району Івано-Франківської області. Інтернет-видання, переписуючи один в одного, повідомляли про кортеж з шести джипів, який рухався зі швидкістю 160 кілометрів на годину, вчинив аварію, не зупинився, і поїхав далі. Ніхто з журналістів не відірвався від монітора комп’ютера,і не поїхав на місце пригоди, щоб з’ясувати, що ж там відбулося насправді. Ми не полінувалися.

Прикарпатське селище Майдан несподівано опинилося в центрі уваги політично заангажованих громадян. Ми побачили маленьке містечко, де всі про все знають. Як розповіли місцеві жителі, 2 січня дійсно відбулася дорожньо-транспортна пригода, але без кортежу і без постраждалих. Нам вдалося з’ясувати, що після обіду в бік Івано-Франківська на автомобілі «Мерседес бенц» їхала мешканка села Перегінськ Любов Король. А за нею їхав мікроавтобус «Фольксваген транспортер» під керуванням Василя Оришка із селища Долина. Так трапилося, що назустріч їм рухався наряд ДПС на службовому автомобілі «Фольксваген пасат» з увімкненими маячками синього кольору, який здійснював нагляд за дорожнім рухом.

Побачивши службовий автомобіль ДАІ, Людмила Король прийняла праворуч та з’їхала на узбіччя. Хоча вона могла цього і не робити, адже маячки синього кольору не зобов’язують поступатися дорогою. Водій мікроавтобуса, очевидно, також погано знав правила, не дотримувався безпечної дистанції, і врізався в цей «Мерседес». В результаті ДТП транспортні засоби зазнали незначних ушкоджень, проте учасники аварії зовсім не постраждали. Наряд Тисменицького райвідділу УМВС склав протокол на Оришка за порушення правил дорожнього руху. От і вся історія.

Тобто, ДТП відбулося 2-го, а не 1-го січня, місце події знаходиться на відстані 78 кілометрів від села Гута, Богородчанського району, а не в 22, як пишуть ЗМІ, і тілесних ушкоджень ніхто не отримав. Мешканці селища повідомили, що під час ДТП на місці пригоди ніякої колони супроводу машин вони не бачили.

Виходить, що кортеж джипів, який летів через Майдан зі швидкістю 160 кілометрів на годину, одні просто вигадали, або щось переплутали, а інші, не перевіривши інформації, про це повідомили. Таку неуважність можна списати хіба що на новорічні свята, під час яких дійсно мало подій, і треба хоч про щось повідомляти. Або, можливо, хтось занадто бурхливо зустрів Новий 2012 рік.

DailyUA

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх