,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Хто з «Батьківщини» має проблеми в бізнесі
  • 29 декабря 2011 |
  • 15:12 |
  • Daily |
  • Просмотров: 945
  • |
  • Комментарии: 0
  • |
-2
Хто з «Батьківщини» має проблеми в бізнесі У ВО «Батьківщина» тривають «розборки польотів», як у вищому керівництві партією, так і на місцевому рівні. Сваряться між собою, як народні депутати України, так і рядові партійці, а причиною сварок частенько стають проблеми в бізнесі.

Але про все по черзі. У народного депутата України з фракції «БЮТ-Батьківщина» Андрія Сенченка можуть бути проблеми після арешту голови Державної служби зайнятості Володимира Галицького, з яким він мав спільний бізнес.

Цей чиновник став відомий широкому загалу після того, як його донька в Монако на «Бентлі» протаранила одразу 4 дорогих машини. А самого Галицького та ще трьох співробітників Держслужби зайнятості звинувачують у вимаганні та отриманні хабарів у розмірі майже 800 тисяч доларів і понад 2 мільйона гривень. Було порушено кримінальну справу, і у листопаді їх затримали.

А Сенченко переживає, що слідство вийде й на нього.
В кулуарах парламенту давно подейкують, що вони з Галицьким виготовляли соціальну рекламу і заробляли гроші на фіктивних договорах. От депутат і боїться, що випливе його причетність до тих кримінальних схем, за які затримали колишнього чиновника.

Ще один бізнес-конфлікт розгорівся на депутатському рівні між членом фракції «БЮТ-Батьківщина» Юрієм Трегубовим та Олександром Шепелевим, який цю фракцію вже залишив. Ці два народні обранця ще донедавна мали спільний бізнес, але їхнє ділове партнерство розвалилося через те, що вони не поділили хабар.

Як розповідають місцеві журналісти, Шепелев дав хабар Дніпропетровським міліціонерам, щоб прикрити одну бізнесову справу. А коли прийшов до Трегубова з проханням повернути хоча б частину витрачених грошей, той відмовився це зробити. Тепер колишні бізнес-партнери навіть не розмовляють.

Якщо одні підприємці від БЮТ лише бояться потрапити до СІЗО, то інші ламають собі голову, як звідти вийти. Так, бізнесмен з неоднозначною репутацією, голова ради директорів ТОВ «Всеукраїнська енергетична компанія» Віталій Колесніков за зловживання уже перебуває в СІЗО і звідти нагадує помічниці Тимошенко Ользі Трегубовій, до речі мамі вже згаданого депутата, що та має його звідти визволити. Але вона не поспішає допомагати своєму колишньому партнеру по бізнесу, і розповідала оточенню, що він заслужено перебуває за гратами. Схоже, що Трегубова просто не хоче через Колеснікова бруднити собі репутацію. Але, можливо, їй доведеться щось робити, оскільки він погрожує, в разі відмови, розповісти правоохоронцям багато цікавого.

Тобто, після арешту Тимошенко вже немає кому гасити всі ці скандали, а нинішньому керівництву партією все важче тримати ситуацію під котнролем, і робити вигляд, що в «Батьківщині» все спокійно.

DailyUA

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх