,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Детективний діагноз Тимошенко
  • 14 декабря 2011 |
  • 14:12 |
  • Daily |
  • Просмотров: 1281
  • |
  • Комментарии: 6
  • |
-2
Детективний діагноз Тимошенко Навколо здоров’я Юлії Тимошенко вже виникла ціла детективна історія. Посилаючись на погане самопочуття, вона відмовляється йти до Апеляційного суду, хоча напередодні її в СІЗО відвідав комісар Євросоюзу Штефан Фюлє, і нічого дивного про її стан не повідомив.

Зате Державна пенітенціарна служба повідомила, що протипоказань для участі Тимошенко у слідчих діях та судових засіданнях не виявлено, і зауважила, що «пацієнтка не в повній мірі виконувала рекомендації попередніх медичних комісій». Але схоже, що зараз головним лікарем Тимошенко виступає її адвокат Сергій Власенко. Він оприлюднив довідку лікарів, де, зокрема, сказано, що «проводити слідчі дії з органами слідства у слідчому кабінеті за станом здоров’я Тимошенко не може».

Але шановному адвокату вже мало хто вірить, особливо не вірить йому найближче оточення Тимошенко. Він радив її доньці Євгенії Карр відрізняти правдиву інформацію, від того, що каже журналістам. «Жужа» розповідала, що Власенко її заспокоював, і пояснював, що мама дає свідчення лежачи, оскільки в такий спосіб реалізовується один із сценаріїв «мучениці за правду». Але публічно він просив демонструвати тривогу з приводу здоров’я Тимошенко.

А загалом Євгенія Карр залишилася чи не єдиним джерелом інформації від лідера БЮТ до оточення, і навпаки. Хоча керівники ВО «Батьківщина» і запевняють, що Тимошенко керує ними з в’язниці, але, останнім часом багато її розпоряджень не доходять до адресату. Так журналістам стало відомо, що їй так і не доповіли справжню причину відставки голови парламентської фракції Івана Кириленка. Власенко говорить, що перший заступник Тимошенко Олександр Турчинов не має до цього жодного відношення, натомість її рідні вже не приховують, що знають про його амбіції, і бачать, як Турчинов підім’яв під себе партію.

Найближче оточення Тимошенко навіть придумало щось на кшталт люстрації в БЮТ. Вони стверджують, що пов’язані із спецслужбами Турчинов з Кожемякіним і надалі підтримують зв’язки з цією структурою та виконують її завдання.

Ці чвари стривожили і рядового депутата з «БЮТ-Батьківщина» Сергія Пашинського, якому політтехнологи доручили скрізь спростовувати інформацію про конфлікти між лідерами партії. Як він може все це спростовувати, якщо в кулуарах зазначав, що не може зрозуміти, чому Турчинов не виконав розпорядження Тимошенко, яка з камери надіслала записку не голосувати за Закон про вибори разом з більшістю. Що Тимошенко була проти цього закону підтвердив і єврокомісар Фюле, якому вона заявила, що голосування за Закон про вибори було помилкою опозиції.

Відповідь доволі проста. На думку експертів, знехтувавши цим розпорядженням, Турчинов ще раз наголосив, хто в хаті господар.

DailyUA

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх