,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Ульяхіна бідує, а Немиря розкошує
  • 22 ноября 2011 |
  • 12:11 |
  • Daily |
  • Просмотров: 775
  • |
  • Комментарии: 2
  • |
0
Ульяхіна бідує, а Немиря розкошує З ВО «Батьківщина» масово тікають бізнесмени, і члени партії мають великі проблеми з фінансуванням. Але не всі, на декому не заощаджують. Дехто пише і пише листи, оббиває пороги країн Європейського Союзу та закликає застосувати санкції щодо України.

Почнемо з бідних. Голова Дніпропетровської організації ВО «Батьківщина» Антоніна Ульяхіна заявляє, що опозиція не може висловити свою позицію через ЗМІ. На прес-конференції в Дніпропетровську вона поскаржилася, що в опозиційних сил немає можливості проводити прес-конференції, так як «оренда приміщення коштує непідйомних грошей».

Власне з грошей і мала б починати пані Ульяхіна, оскільки коли б вона була цікава ЗМІ, то про неї і так всі повідомляли б. А от з коштами в неї дійсно проблеми.

Не на прес-конференції, а серед близького оточення вона бідкалася, що в партії немає фінансування, оскільки всі бізнесмени повтікали, а нових знайти надто складно. Відомо, що вона зустрічалася з головою Донецького осередку ВО «Батьківщина», бізнесменом Гарегіном Арутюновим. З тим самим Арутюновим, про якого колишній член БЮТ Михайло Бродський розповідав, що його Юлія Тимошенко хотіла призначити губернатором Дніпропетровьскої області, і який в кримінальному світі відомий під кличкою «Гарік». Бродський тоді повідомив, що Арутюнов був дуже близький до Ульяхіної. Але ця близькість вже виявилася в минулому.

Коли Ульяхіна просила в нього грошей, а в обмін навіть запропонувала посаду, щоправда не губернатора, а лише голови Дніпропетровського осередку ВО «Батьківщина», тобто свою власну посаду, той відмовився. Очевидно, Арутюнов подумав, що Дніпропетровськ не Донецьк, грошей не дав, і заявив, що сам бідний.

Тим часом в іншого активіста ВО «Батьківщина», голови Міжнародного департаменту партії Григорія Немирі проблем з фінансами не має. Він просить, а йому дають гроші на закордонні поїздки, дорогі готелі, розкішні авто і смачні ресторани. Щоправда, через закордонні поїздки Немирі виникають проблеми з перетином кордону у інших громадян України.

Нещодавно він підписав чергове звернення до керівників країн Європейського Союзу, США і Канади з вимогою застосувати більш суворі заходи для вільного пересування цими країнами українських чиновників. На зауваження колег, що це автоматично ускладнить отримання віз і для решти громадян України, від дав зрозуміти, що боротиметься за санкції навіть ціною загального ускладнення візового режиму.

Таким чином, якщо Немиря таки втілить свої мрії в життя, то більшості українців доведеться забути про зимовий відпочинок в Австрії, Швейцарії чи Італії. Звичайно, можна кататися на лижах і в українських Карпатах, але сам Немиря туди не їздить.

DailyUA

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх