,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Подоляк: Лещенко таки говорив Россу про гроші
  • 7 ноября 2011 |
  • 16:11 |
  • Daily |
  • Просмотров: 1138
  • |
  • Комментарии: 0
  • |
+1
Після публікації «Чому мені було соромно на зустрічі з радником Держсекретаря США» головний її герой Сергій Лещенко майже 2 тижні мовчав, а потім виклав в Інтернет, начебто, свою промову. Але, як виявилося, не повну.

Він також повідомив, що на цій зустрічі був присутній головний редактор сайту «Обозреватель» Михайло Подоляк і припустив, що саме він міг оприлюднити інформацію про гроші для «Стоп цензури». Оскільки Лещенко, в черговий раз порушуючи журналістські стандарти, «забув» дати його думку в своїй статті, то ми вирішили з’ясувати в пана Подоляка деякі подробиці.

DailyUA: Михайле, ви також були на зустрічі з Алеком Россом. Наскільки відповідає дійсності все те, про що пише Сергій Лещенко? Чи дійсно він не говорив про гроші?

М. Подоляк: Він все це говорив, але, умовно кажучи, людина щось там, мабуть, наплутала. Він що, хоче сказати, що він цього не говорив? Так це очевидно, що він це говорив! Інше питання - звідки і хто про це довідався, але це запитання не до мене.

DailyUA: У статті на «Обозревателі» Ви стверджуєте, що аудіо-файл, який Лещенко виклав в Інтернеті, не повний, і деякі його фрагменти делікатно прибрані. Як це можна довести?

М. Подоляк: А що там потрібно доводити… Умовно кажучи, є він і є я. Я, наприклад, чув, що він це казав. А щодо того, що він виклав в Інтернет, то це справа його людської порядності.

Але навіщо доводити. Він же не відмовляється, що він це казав. Щоб було зрозуміло, то концепція розмови була такою. Росс запитує: «Я хотів би довідатися про рух «Стоп цензурі». Лещенко бере слово і каже, що «Стоп цензура» - це волонтерська організація і до якогось моменту розповідає про проблеми. А потім Рос говорить, що «Стоп цензура» останнім часом мало активна. Лещенко погоджується, що дійсно мало активна, оскільки рух тримається на добровільних засадах. І потім каже: а от якщо б були гроші для того, щоб мати штаб і тому подібне, то це було б добре. Що тут потрібно доводити? Я не розумію! Він що, від цих слів буде відмовлятися? Це смішно!

DailyUA:А чи будете Ви якось реагувати на звинувачення Лещенка?

М. Подоляк: Я про це вже написав. Він пише: «Якщо це сказав Подоляк?» А якщо не сказав. Як можна на це реагувати? Це що, журналістика? Це просте гіпотетичне припущення. А якщо Подоляк спалив Олександрійську бібліотеку?

Це приблизно такого рівня аргументи. Як на них реагувати? Мені це нецікаво! Більше того, я скажу, що сама зустріч була мало цікавою з точки зору, що це був спільний обмін думками. Таких зустрічей відбувається тисячі. Навіщо він це пише? Можливо, людина викриває чергову змову проти великого журналіста Лещенка і його компанії. Кому він потрібен?

DailyUA

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх