,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other

https://loverating.ru/site/sajt-znakomstv-limpa/ loverating.ru.

Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Як громадські організації вводять в оману громадян і викачують гроші (Документи)
  • 4 ноября 2011 |
  • 17:11 |
  • Daily |
  • Просмотров: 4172
  • |
  • Комментарии: 2
  • |
+2
Деякі громадські об’єднання, щоб видурити в людей гроші, використовують такі схеми, яким позаздрив би сам Павло Лазаренко з його Єдиними енергетичними системами України (ЄЕСУ). Ми розкажемо лише про один випадок.

В Україні є таке об’єднання з довжелезною назвою Всеукраїнська громадська організація "Спілка громадських організацій України "Народна Рада". Задля заощадження паперу називатимемо її: ВГО"СГОУ"НР" або просто "НР". Очолює НР така собі Надія Лукашевич, яка прославилася підробкою підпису Президента України у привітанні на свою адресу.

Цього разу вона підробляє і розсилає запрошення на заходи, для участі в яких потрібно сплатити кругленьку суму. Зокрема, Лукашевич стверджує, що отримала запрошення в Страсбург на презентацію факсимільної копії Пересопницького Євангелія і пропозицію очолити офіційну делегацію України. Взяти участь у заході коштує 30 тисяч євро, причому оплата перельоту, проживання і харчування в цю суму не входить. От і збирає пані Лукашевич серед поважних осіб делегацію охочих полетіти до Страсбурга, а точніше, збирає з них гроші. Організовують презентацію, за її ж повідомленнями, російські Міжнародний Фестиваль ЗМІ "Золотий переріз" (Золотое сечение) і Агенство масової інформації "МІРАЖ".

Як громадські організації вводять в оману громадян і викачують гроші (Документи)

Як громадські організації вводять в оману громадян і викачують гроші (Документи)


30 тисяч євро - сума немаленька, і ми зв’язалися з керівником Фестивалю, директором Агенства Мариною Маяковою. Вона пояснила, що захід в Страсбурзі не має жодного відношення до пані Лукашевич та її організації. "Це нехороша історія, пов’язана з підробкою документів, вона вчинила некрасиво і непорядно", - зазначила Маякова і додала, що про подробиці не говоритиме, щоб не псувати враження про майбутню презентацію. За її словами, про жодні 30 тисяч євро мова не йде, і вона вже стомилася це пояснювати українським бізнесменам, які телефонують до агенства.

Маякова також спростувала твердження Лукашевич, що ВГО "СГОУ "Народна рада" входить до організаторів Міжнародного фестивалю ЗМІ "Золотий переріз".

А ще цікаво, що про Лукашевич і її ВГО"СГОУ"НР" майже нічого немає в світовому павутинні. Крім згаданої підробки підпису Президента України, можна ще довідатися, що вона була 22 номером у виборчому блоці політичних партій "Кучма" (Конституція-Україна-Честь-Мир-Антифашизм).

DailyUA

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх