,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Тягнибакс має амбіцію на посаду спікера
  • 24 октября 2011 |
  • 16:10 |
  • Daily |
  • Просмотров: 1357
  • |
  • Комментарии: 10
  • |
-6
До парламентських виборів залишається більше року, навіть ще не відомо за яким законом обиратимуться народні депутати, а голова Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок вже бачить свою політичну силу у Верховній Раді, а себе – в кріслі спікера. На прес-конференціях і брифінгах він не стомлюється повторювати, що "буде декларувати амбіцію на посаду голови Верховної Ради і буде боротися за неї". Щоправда, нині в головному законодавчому органі країни немає жодного "свободівця".

Чи дійсно Олег Тягнибок, або хтось з його партії має хоч якісь шанси потрапити в керівництво парламенту – ми поцікавилися в чинних народних депутатів України.

Член Партії регіонів Владислав Лук’янов з цього приводу зазначив, що було б дуже добре, якби подібні гучні заяви не забувалися, а за рік суспільство дасть оцінку, хто кидає слова на вітер, а до чиїх висловів потрібно ставитися серйозно. «Заяви одних є надійними і твердими, як їхні справи, а заяви інших є просто струс повітря», - наголосив Лук’янов.

Більш радикально висловився його колега по фракції Вадим Колесніченко. З одного боку він зауважив, що поганий той солдат, який не хоче стати генералом, але з іншого боку, від того, що кажеш «халва», в роті солодше не стане. "Сповідування фактично профашистської, людиноненависницької ідеології не дозволить Тягнибоку потрапити до парламенту. Якщо він виправиться і стане європейським політиком, але він таким не стане, то він міг би претендувати на якусь роль. А коли він стверджує, що готовий прийти в парламент, то до цього не готовий народ України", - переконаний Колесніченко. За його словами, зараз наростають серйозні невдоволення в тих регіонах, де «Свобода» має більшість. Населення, на думку депутата, розчаровується цією політичною силою, оскільки говорити красиві речі – це одне, а реальна робота – це зовсім інше.

А от комуніст Євген Царьков вважає, що в лідера ВО "Свобода" ніде не буде жодних шансів, якщо його не підтримуватиме чинна влада. "Партія регіонів сама розкручує Тягнибока і вони думають, що контролюють цей процес. Я б їм не радив грати в ці ігри", - зазначив Царьков і повідомив, що знайомився з біографією Тягнибока. "Він з чудової радянської родини. З нього такий націоналіст, як з мене іспанський льотчик. Жодного патологічного націоналізму в нього немає, він просто грає красиву роль в тій ніші, яку зайняв», - переконаний Царьков.

Так що, схоже, голова ВО "Свобода" може лише "декларувати амбіцію" на посаду голови Верховної Ради. Це йому ніхто не може заборонити, і це нікому не нашкодить.

DailyUA

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх