,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


За що ж судять Тимошенко
  • 4 октября 2011 |
  • 16:10 |
  • Daily |
  • Просмотров: 1041
  • |
  • Комментарии: 4
  • |
0
Після того, як стало відомо, на який термін держзвинувачення просить засудити Юлію Тимошенко, активізувалися розмови, яким чином вона може уникнути покарання. Одні вважають, що вирок буде умовним, інші пропонують змінити Кримінальний кодекс під Тимошенко, треті передбачають амністію. Але герой відомого радянського телесеріалу Глеб Жеглов стверджував, що: "Злочинець повинен сидіти в тюрмі!"

Ніхто не заперечує, що останню крапку в цій справі має поставити лише суд. Також ніхто не заперечує, що компанія Тимошенко «ЄЕСУ» винна Росії понад 300 мільйонів доларів США. Але ж її судять не за це ,- стверджують прихильники лідера БЮТ, які, можливо, до цього часу витрачають вкрадені Тимошенко гроші. Виходить, що саме і за це - адже цей борг "дамокловим мечем" висів над нею у січні 2009 року.

Зараз простою мовою нагадаємо, звідки цей борг виник.

За часів прем’єр-міністра Павла Лазаренка на газовому ринку монопольно панувала корпорація «Єдині енергетичні системи України». У 1996 році між Україною і Росією біло укладено угоду про постачання українських товарів в рахунок оплати за російський газ. Різниця в об’ємах мала покриватися росіянами в грошовому еквіваленті. З українського боку угоду підписала Тимошенко і згодом Міністерство оборони Росії перерахувало «ЄЕСУ» приблизно 450 мільйонів доларів США. Але Росія отримала товарів лише на 120 мільйонів і на цьому поставки припинилися. Потім ці 450 мільйонів компанія «ЄЕСУ» перерахувала "Газпрому". А куди ділися гроші за проданий російський газ, так і залишається не відомим.

Загалом схема виглядає так: Уряд Росії перерахував 450 мільйонів доларів США своєму Міністерству оборони, Міністерство оборони перерахувало їх «ЄЕСУ», «ЄЕСУ» перерахувала їх "Газпрому". Тобто, ці мільйони повернулися в Росію, а Тимошенко майже «на шару» отримала російський газ. Іншими словами, завдяки прогонці бюджетних коштів Російської Федерації через рахунки «ЄЕСУ» було штучно заміщено борг «ЄЕСУ» перед комерційною структурою «Газпромом» на борг перед державою Росія в особі її Міністерства оборони. Саме цей борг міцно підвісив Тимошенко на московський гачок і виглядає так, що газові угоди 2009 року – це плата за політичні амбіції Тимошенко і економічні борги «ЄЕСУ».

Цікаво, чи знають про ці схеми особи літнього віку, які кричать біля Печерського суду "Юлі волю!"? І чи можуть вони уявити собі суму у 330 мільйонів доларів США, що становить понад два з половиною мільярди гривень, які невідомо де зараз сховані!?

DailyUA

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх