,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Опозиційний уряд зник в тінь
  • 4 октября 2011 |
  • 15:10 |
  • Daily |
  • Просмотров: 921
  • |
  • Комментарии: 2
  • |
0
Хоча Юлія Тимошенко і обіцяла, що її опозиційний уряд засідатиме щотижня, зараз ніде не видно і не чутно про його діяльність. В Інтернеті останнє повідомлення про засідання тіньових міністрів датоване 24 лютого цього року, коли вони обговорювали рік перебування Віктора Януковича на посаді президента України. І, поки що, все.

А ще всезнаючий Інтернет видав, що опозиційний прем’єр Сергій Соболєв був помічений в найдорожчому ресторані Парижа. Схоже, що йому сподобалося у Франції, оскільки він і зараз перебуває у Страсбурзі, щоправда, вже, як член постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи. А поки голова тіньового уряду милується визначними достопам’ятностями Ельзасу, ми вирішили з’ясувати у його міністрів, що ж відбувається в очолюваній ним організації.

Дивно, але люди, які зазвичай дають інтерв’ю щонайменше 5 хвилин, цього разу шарахалися диктофона, як чорт ладану. Майже ніхто чітко не зміг пояснити, коли ж відбулося останнє засідання, і які питання на ньому вирішувалися.

Віце-прем’єр опозиційного уряду Юрій Кармазін стримано повідомив, що засідання відбулося минулого четверга, на якому розглядали бюджет і урядову програму. Інший віце-прем’єр з гуманітарних питань Олесь Доній ледве пригадав, що уряд збирається щочетверга і розглядає альтернативні законопроекти, переважно соціального змісту. Щоправда, він зазначив, що минулого тижня був змушений залишити засідання, оскільки поїхав визволяти студентів. Від себе додамо, що студентів затримували позаминулого тижня. Про щотижневі засідання говорив і міністр економіки Олександр Бондар, а за всіма рішеннями послав до прес-служби. Але останнє повідомлення прес-служби опозиційного уряду датоване 6 липня минулого року. Нічого про це немає навіть на офіційному сайті ВО "Батьківщина".

Міністр праці та соціальної політики Андрій Павловський з переляку повідомив, що останнє засідання тіньового уряду «відбулося наступного тижня» і на ньому розглядали бюджет і вирішили відправити його на доопрацювання. Міністр енергетики опозиційного уряду Олександр Гудима взагалі відмовився щось говорити, і наголосив, що на засідання потрібно приходити. Куди приходити, і коли – він не уточнював.

Детальніше розповів про діяльність опозиційного уряду міністр житлово-комунального господарства Володимир Бондаренко. Він повідомив, що була літня перерва, після якої було проведено лише одне засідання минулого сесійного тижня. Це підтвердив і міністр опозиційного кабінету міністрів Роман Зварич, але його там не було, бо мав інші зобов’язання. Але й про засідання опозиційного уряду 22 вересня, крім анонсу, ніде немає жодної інформації.

Але, може, це й краще, що тіньовий уряд нікому не заважає.

DailyUA

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх