,


Наш опрос
Зрада?
Такая зрада, шо аж зуби болять
Только Саакашвили нас спасет
Не шатайте лодку, а то Путин нападет
Янык вернись, я все прощу
Петя все правильно делает, а кто не согласен, тот сепар
Идите нахуй, я вас не звал


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Європарламент занепокоєний вибірковим правосуддям в Україні
0Про це йдеться в резолюції щодо ситуації в Україні, ухваленій на сесії Європарламенту в Страсбурзі.

Європейці стурбовані зростанням вибіркового переслідування опозиції, зокрема Юлії Тимошенко та Юрія Луценка. Для першої радять скасувати підписку про невиїзд, а другого - відпустити з-під варти. За ухвалення документа проголосували 37 євродепутатів, проти - 16, утрималися 7.

Експерти зауважують: такий сигнал від Старого світу означає, що провладна сила програла і потрібно негайно виправляти помилки. У разі ігнорування побажань від Європарламенту, Україна може повторити долю Білорусі, коли чиновникам заборонять їздити у Європу і позбавлять будь-якої підтримки.

“Час обіцянок, декларацій закінчено. Сьогодні в Європейському союзі від України очікують дій, якщо це не зрозуміють в правлячій партії, в де-факто правлячій партії регіонів, я думаю наслідки будуть складними. І для їх контактів партійних з Європою на майбутнє і стосовно їх перспектив підтримки в Україні, в середині країни”, - каже заступник генерального директора Центру Разумкова Валерій Чалий.

У тексті резолюції не лише критика, - зауважують експерти, - а й конструктивні поради. Крім того, депутати закликали Єврокомісію допомогти Україні в проведенні судової реформи. Цікаво, що питання України Європарламент розглядав разом з питаннями щодо порушення прав людини у Гуантанамо та на Мадагаскарі.

Європарламент занепокоєний вибірковим правосуддям в Україні

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх