,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Події в Львові: актори і режисери
-3
Події в Львові: актори і режисери


Потрібно чесно визнати, що події 9 травня у Львові не мають ніякого відношення ні до війни (Другої світової чи Великої Вітчизняної, як кому більше подобається), ні до вшанування її ветеранів. Ця дата активно використовується українськими і російськими політиками як нагода для свого піару. А роздмухування скандалу в подальшому може бути використано для зриву європейського курсу України.

Тема Великої вітчизняної війни вже давно стала політтехнологією - створена і успішно реалізована в Росії і експортована в інші країни СНД. Адже інших підстав для нагадування про славне минуле колись єдиної країни у офіційної Москви просто не залишилося.
І навіть георгіївська стрічка, яку зараз чіпляють куди завгодно як символ перемоги, не має до війни і до перемоги в ній жодного відношення. Адже це символ ще царської Росії, який перейняли потім білогвардійці, а в 2005 році успішно реанімувало державне агентство РИА Новости (колишнє Совінформбюро) з подачі якоїсь «Студентської громади». До цього ж символом перемоги вважалася стрічка червоного кольору.
Так що використання цієї суто російської символіки (як втім, і її прапорів) на будь-яких громадських заходах в Україну, як мінімум, недоречно.

Події в Львові: актори і режисериНемає сенсу говорити про те, що 9 травня у Львові «попіарились» абсолютно всі. Хоча і з різними цілями.

Російські депутати - щоб потрапити в «телевізор», адже вибори не за горами (взимку 2012 року, одночасно з президентськими). Їх молода зміна з «Наших», «Сталі», «Мєстних» або «Молодої гвардії» (прокремлівські молодіжні рухи, які нічим не відрізняються один від одного. Навіть прес-релізи на українську тематику вони розсилають майже однакові) - щоб відпрацювати витрачені на них кошти.

Українські ж провладні партії (Компартія і Партія регіонів) - щоб відвернути населення від турбот повсякденних і соціально-економічної ситуації в країні.

Містячкові кримське «Русскоє єдінство» і одеська «Родіна» - щоб підняти свій статус із суто регіонального у всеукраїнський, а також прорекламувати себе серед населення, для створення в Україні єдиної проросійської партії. Відповідні плани якраз нещодавно і були оголошені в Держдумі.

«Свобода» - також для розширення кількості своїх прихильників (під вибори природно). А «злі язики» ще й подейкують, що і відпрацьовує гроші тієї ж ПР, надані для відбору голосів у головного опонента - Юлії Тимошенко.

Однак мовчазне сприяння українською владою такому як стався у Львові свавіллю може обернутися проти неї ж. Адже очевидно, що розгорнута бурхлива діяльність комуністів і проросійських рухів («Родіна» і «Русскоє єдінство») є частиною їхньої передвиборної кампанії. Вони мріють досягти у «своїх» регіонах хоча б такого ж рівня підтримки, як і «Свобода» на заході України, а також окремою проросійською партією увійти до Верховної Ради.
Виходить, що нинішня партія влади своїми ж руками ростить собі конкурентів, з якими їй доведеться боротися на одному електоральному полі.

«ЯК АУКНЕТЬСЯ ТАК І ВІДГУКНЕТЬСЯ». МІЖНАРОДНІ НАСЛІДКИ.
Нескладно передбачити, що тема львівських подій буде довгограючою. Крім того, вона може бути розвинена і в подальшому та навіть мати міжнародні наслідки.

Наприклад, коли інформаційна хвиля в ЗМІ почне трохи затухати, до її «розкрутки» можуть підключитись російські політики першого ешелону. Ну, наприклад, на першій великій прес-конференції Д.Медведєва для російських та іноземних журналістів 18 травня це питання підніме російський президент.

Або під час чергових переговорів з чиновниками з ЄС інший російський лідер шепне на вушко Баррозу або Меркель: «Ти ж розумієш, Жозе/Ангела, що Україна - це навіть не держава..." і «Подивись, з ким ви хочете створювати зону вільної торгівлі! Це ж країна з купою прихильників фашизму».

І таких приводів може бути безліч.

Одним словом, може розгорнуться масована інформаційна кампанія в Європі з дискредитації України як країни, з якою Євросоюз хоче мати справу (спочатку - хоча б в зоні вільної торгівлі - ЗВТ). У НАТО ж її вже відбили, залишився ЄС.

Що характерно, то і проблем серйозних для просування російських експансіоністських планів виникнути не повинно - багато європейських політиків або слабовільні, або постійно озираються на Москву (це повністю її заслуга, працювати просто треба, а не тільки базікати, як їхні українські колеги).

А тут ще й свої внутрішні проблеми (натовпи африканців та азіатів рвуться в Європу, греки зі своїм бюджетом, натовпи злиденних циган на центральних площах європейських міст і т.п.).

Не менше значення може мати й існування у провідних країн ЄС комплексу провини за виникнення фашизму і початок Другої Світової війни, від чого вони намагаються відмитися і відкупитися вже не одне десятиліття.

І тоді у Києва можливостей до маневру вже не буде (як, наприклад, зараз у Білорусі з їх «бацькою») - доведеться спочатку до Митного союзу, потім в ЄЕП, а потім і в створюваний Євразійський союз розвертатися.

А приводів для дискредитації України створити - простіше простого! Взимку - газ. Можна й влітку шоу влаштувати - 22 червня, в день початку війни для СРСР. От і комуністи в Україні вже заявили, що знову поїдуть до Львова. Зрозуміло, що у Львові зокрема і в західній Україні в цілому, війна для яких почалася ще 1 вересня 1939 року з нападом на Польщу (у складі якої вони тоді й перебували), комуністів знову поб'ють.
Або «Свободі» досить «візит ввічливості» до Одеси чи Криму у відповідь організувати.

Ну а далі справа техніки: створення скандалу, роздування його в ЗМІ, апеляція до міжнародного співтовариства.

У всьому цьому сумно тільки, що ветеранів, як і під час минулої війни справжньої, зараз використовують як «гарматне м'ясо» для війни вже інформаційної.
А в цей час їх стає все менше, та й піклуються про них тільки раз на рік. От і змушені вони просити милостині у колишніх завойовників і «ідеологічних ворогів».

My Webpage

idea

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх