,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Мін'юст візьметься за червоний прапор
-3
Мін'юст візьметься за червоний прапор


Адміністарція президента відправила закон про червоний прапор на експертизу в уряд після того, як його підписав спікер Володимир Литвин. Документ, який зобов'язує поруч із державним прапором вивішувати прапор Перемоги на 9 травня, просять заветувати кілька областей.

Раніше на інтернет-сторінці Верховної Ради повідомили, що закон відправили на візування президентові. Перед тим Віктор Янукович обіцяв, що підпише документ одразу, як отримає його. І ще до підписання, під час урочистостей з нагоди Перемоги у Великій Вітчизняній війні за участі голови держави у четвер, на сцені поруч із синьо-жовтим стягом стояв червоний прапор із серпом та молотом.

Однак, після того, як до адміністарції президента надійшов ухвалений парламентом і підписаний спікером документ, його відправили на експертизу в кабінет міністрів та міністерство юстиції:

"Після того, як будуть отримані відповідні експертні висновки, закон буде поданий на підпис президенту України", - заявив у своєму коментарі керівник адміністрації президента Сергій Льовочкін.

На вивчення документу кабінет міністрів має 7 днів.

Регіонали дадуть гроші на прапори

Натомість, деякі опозиційні лідери та політичні сили чекають від президента вето на цей закон. А в Чернівецькій, Івано-Франківській та Львівській областях керівники адміністрацій висловили готовність використовувати під час 9 травня державні прапори, негативно відреагувавши на законодавчу вимогу використання червоних прапорів. Ці стяги Перемоги відрізняються від червоного прапора Радянського Союзу лише надписом "150-та стрілецька ордена Кутузова ІІ ступеня Ідрицька дивізія 79-го стрілецького корпусу 3-ої ударної армії 1-го Білоруського фронту".
Прапор Перемоги

На прапор Перемоги немає грошей

Окрім того, з'явилися повідомлення, що у Львівській області немає достатньо червоних прапорів, аби забезпечити виконання закону, а також немає грошей на їх закупівлю. У відповідь у Партії регіонів пообіцяли виділити для цього гроші із зарплат своїх депутатів.

Депутат Вадим Колесніченко усім органам влади, у яких немає грошей на прапор, запропонував невідкладно сформувати заявку на його ім'я про потрібну кількість копій стягу.

"В останні дні кілька опозиційних партій і політиків розкручують тему про те, що в них, у підконтрольних їм органах влади та місцевих радах Західної України немає грошей на виготовлення копії Прапора перемоги. Більше того, в засобах масової запускаються абсолютно міфічні цифри про нібито мільйонну вартість виготовлення прапорів. Через це Прапор перемоги нібито не буде вивішуватися. При цьому такі діячі намагаються ще й спекулювати питанням пільг і виплат для ветеранів", - заявив Вадим Колесніченко.

Мін'юст візьметься за червоний прапор


My Webpage

п.с. в цьому році червонопузих розвели ще і ще раз - тепер на червону ганчірку
shum_lol russian fuckyou
але нічого - після 9-го травня продасте свої ганчірки іспанцям - вино використають за призначенням


Мін'юст візьметься за червоний прапор
Отредактировал irenasem (8 мая 2011)
Причина: заменила название на то, что в оригинал новости

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх