,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


«Свобода» вимагає від міського голови Харкова скасувати марш іноземних військових формувань
-1
«Свобода» вимагає від міського голови Харкова скасувати марш іноземних військових формувань

[left]«Свобода» усвідомлює холуйський характер чинної міської влади, проте нагадує, що розміщення на території України військових формувань інших держав можливе лише за рішенням Верховної Ради. Зокрема, у ст. 92 чинної Конституції України регламентовано, що «Виключно законами України встановлюється порядок допуску та умови перебування підрозділів збройних сил інших держав на території України». Наразі жодного Закону, що дає дозвіл російським військовикам брати участь у святковому параді в Харкові немає.

Так само нагадуємо про красномовну долю спільного совєцько-німецького параду 1939 р. в Бресті. Уважаємо, що маршування курсантів Воронезького авіаційного інженерного університету є недвозначним проявом окупації України промосковською ордою та її готовість виконувати будь-які накази Кремля.

Харківська «Свобода» переконана, що грандіозні паради на 9 травня та 23 серпня (День «освобождєнія» Харкова) є своєрідною анестезією для літніх людей, що перебувають в умовах соціяльних злиднів. Грабіжницька влада, що сп‘яніла від безкарності, діє за принципом «відсутність хліба можна компенсувати видовищем».

Воднораз подібні дефіляди покликані закарбувати в молодому поколінні українців комплекс меншовартості, адже ідеться про переможне маршування вулицями українського Харкова солдатів стратегічного ворога України – Московії. Разом з львівським парадом московських провокаторів, що планується на 9 травня, харківський парад російських курсантів є цілеспрямованою спробою національного приниження українців. Адже згідно з елементарною логікою парад «перемоги» має відбуватися під Бранденбурзькими воротами Берліна. Таким чином, провокативні «урочистості» в Україні демонструють «перемогу» антиукраїнської орди на чолі з Партією реґіонів над українською державністю.


--
Прес-служба
Харківської обласної організації
ВО "Свобода"[/left]

«Свобода» вимагає від міського голови Харкова скасувати марш іноземних військових формувань


My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх