,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Путін агітуватиме проти вільної торгівлі
-2
Путін агітуватиме проти вільної торгівлі


Формально – для участі у засіданні двостороннього міжурядового комітету, а фактично, як пишуть ЗМІ, агітувати проти створення зони вільної торгівлі між Україною і ЄС, а також переконувати у необхідності приєднання Києва до митного союзу трійки країн СНД – Росії, Білорусі і Казахстану.

У березні цього року Владімір Путін вже погрожував певними санкціями, якщо Україна піде на створення такої зони, попереджаючи, що Москва змушена буде вибудовувати кордони для українських товарів, а також кажучи, що такий крок Києва може негативно позначитися на економічних взаєминах України з Росією, а також Казахстаном і Білоруссю.

Але Київ нагадує, що внаслідок підписання Угоди про зону вільної торгівлі із ЄС в України з’явиться можливість залучити до 16 млрд євро інвестицій в економіку країни, а також наблизити Україну до членства у ЄС.

А проти такого ’’ласого шматка’’, як припускають експерти, мабуть не відмовляться навіть найбільші провладні прихильники посилення економічної співпраці з Росією.

Дехто з економістів також каже, що зона вільної торгівлі створить можливості для модернізації національної економіки України з використанням європейських ресурсів і технологій.

Що ж до митного союзу, то навіть економісти, яких вважають близькими до Партії регіонів, впевнені, що членство у СОТ створює природні перешкоди для приєднання до митного союзу.

Разом із тим експерти вважають, що тиск Москви на Україну з вимогою відмовитися від створення зони вільної торгівлі із ЄС, став досить запізнілим, нагадуючи, що Київ вже на завершальному етапі таких переговорів.

Але аналітики твердять, що суперечливі заяви, які лунають від української влади протягом останніх місяців і щодо можливості приєднатися до митного союзу, і щодо створення зони вільної торгівлі, але в рамках СНД, створює не зовсім позитивне тло у ставленні ЄС до реальних українських намірів.

Представники ЄС кажуть, що Україні буде вкрай складно і практично неможливо продовжувати переговори у разі, якщо Київ приєднається до митного союзу.

Джерело

п.с. робимо ставки, панове - здасть яник черговий раз інтереси держави, чи вже роздуплився?

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх