,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Регионали виставляють землю на продаж
  • 14 января 2011 |
  • 20:01 |
  • ZLO |
  • Просмотров: 41182
  • |
  • Комментарии: 5
  • |
0
Раніше і Президент Віктор Янукович, і прем'єр Микола Азаров заявили, що реформа повинна початися з введення в Україні ринку вільної купівлі-продажу земель сільгосппризначення. Досі в країні майже десять років діяв мораторій на подібні операції, який щорічно подовжується. Експерти стверджують, що заборону буде скасовано найближчим часом, але влада, швидше за все, обмежить доступ до купівлі українських чорноземів для іноземців.

Виступаючи на урядовому засіданні, Микола Азаров пояснив, що продуктивність українських господарств в 3-5 разів нижча, ніж у країнах Європи. Він назвав ситуацію загрозливою з точки зору продовольчої безпеки країни: "Ми постійно балансуємо на межі: дав Бог сприятливі погодні умови - ми на коні, не дав - латаємо дірки на продовольчому ринку". Тому прем'єр підтвердив намір докорінно змінити ситуацію у сфері користування землями сільгосппризначення.

Президент асоціації Земельна спілка України Андрій Кошиль сказав "НГ": "Велика ймовірність того, що мораторій на продаж земель сільгосппризначення буде скасовано вже в першому-другому кварталі цього року. До того часу, як планується, Верховна Рада прийме два закони - Про ринок земель і Про державний земельний кадастр. Вони деталізують і процедуру купівлі-продажу земель сільгосппризначення і питання володіння землею".


My Webpage


Арабські інвестори чекають, коли в Україні почнуть продавати землю


У разі скасування мораторію на купівлю-продаж землі сільськогосподарського призначення цей сектор буде привабливий для спекулятивних інвестицій.

Про це говориться у звіті Ukrainian Economic Trends Forecasts на 2011 рік, опублікованому аналітичною групою Da Vinci AG на сайті компанії.

«На сьогодні зберігається високий рівень зацікавленості в українських сільськогосподарських угіддях з боку інвесторів з Близького Сходу і арабського світу. У разі скасування мораторію скупка земельних паїв у пенсіонерів і селян може проводитися для її подальшого перепродажу великим фінансово-промисловим зарубіжним групам. Залежно від якості землі, інфраструктури і віддаленості регіону різниця між ціною скупки і ціною продажу може становити 300-600%», - зазначається у звіті.

В цілому прогноз розвитку економіки України в 2011 р. помірно-оптимістичний.

«За сприятливого сценарію розвитку ситуації на світовому ринку ряд секторів економіки України може вийти на докризовий рівень до кінця 2011 року», - говориться в звіті.

Найкращі показники продемонструють машинобудування, хімічна і металургійна галузі. Проте, «наслідки кризової інвестиційної паузи зберігатимуться мінімум два-три квартали. Тому ми прогнозуємо зростання промислового виробництва в 2011 році на рівні 10% за підсумками року, що відображає динаміку 2010 року».

Крім того, аналітики вважають, що рослинництво, виробництво цукру, органічних продуктів харчування, видобуток золота і міді, купівля-продаж землі будуть найбільш інвестиційно привабливими галузями в Україні в 2011 році.


My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх