,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Окружний адмінсуд Києва захистив журналістів від свавілля державної служби охорони та обласної виборчої комісії
0
Окружний адмінсуд Києва захистив журналістів від свавілля державної служби охорони та обласної виборчої комісії


29 жовтня 2010 року колегія суддів Окружного адміністративного суду міста Києва під головуванням судді Оксани Головань, за участі суддів Володимира Донця і Віталія Катющенка постановила визнати протиправною бездіяльність Київської обласної виборчої комісії щодо незабезпечення допуску Шеляженка Юрія Вадимовича як представника засобів масової інформації на засідання Київської обласної виборчої комісії 25.10.10 р.

Також суд постановив визнати протиправними дії Державної служби охорони України щодо недопуску Шеляженка Юрія Вадимовича як представника засобів масової інформації на засідання Київської обласної виборчої комісії 25.10.10 р.

Як повідомляла «Українська правда», журналіста не пустили на засідання Київської обласної виборчої комісії, хоча відповідно до п. 6 ч. 9 ст. 27 закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» представники засобів масової інформації мають право бути присутніми на засіданнях.

Представники Київської обласної виборчої комісії та Державної служби охорони на судове засідання не з'явилися, пише «Телекритика». За словами пана Шеляженка, був присутній тільки представник головного управління МВС в місті Києві: «Він посилався на те, що міліція зробила все, що від неї залежало на той момент, а саме прийняли заяву про злочин, і ця заява наразі перебуває на розгляді в Печерському районному управлінні».

Також Юрій Шеляженко зазначив, що суд ще не виніс рішення щодо позовних вимог до обласної державної адміністрації про приведення розпорядження про пропускний режим у відповідність до законодавства про вибори. «Це буде вирішуватися окремо і, очевидно, не скоро... Я буду наполягати при розгляді виокремленого позову до обласної адміністрації, щоб інструкції ОДА щодо допуску осіб на її територію не поширювалися на журналістів, які бажають бути присутніми на засіданнях виборчої комісії. Якщо суд прийме справедливе рішення, це, я сподіваюся, спростить роботу журналістів хоча б на наступних виборах».

Нагадаємо, що відомий журналіст Юрій Шеляженко балотується другим номером у виборчому списку Партії Народний порядок до Київської обласної ради.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх