,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Через податковий кодекс Партія Народний порядок візьме в облогу Верховну Раду
0
Через податковий кодекс Партія Народний порядок візьме в облогу Верховну Раду

20, 21, 22 жовтня 2010 року о 14.00 активісти та прихильники Партії Народний порядок, ВО «Молодь – надія України» та ГК «Громадський спротив України» проведуть мітинги біля Верховної Ради України (вул. Грушевського) з вимогою до народних депутатів відмовитися від впровадження драконівського Податкового кодексу, введення нових податків на нерухомість та на депозити.

Під час мітингу громадські активісти цитуватимуть уривки з виборчої програми Віктора Януковича «Україна для людей», зокрема, тези про «податкові канікули для малого бізнесу на 5 років».

За словами голови політичної ради Партії Народний порядок Андрія Древицького «запропонований урядом Миколи Азарова податковий кодекс веде до краху економіки України та знищує підприємців як клас». Тому учасники «облоги Верховної Ради» закличуть народних депутатів не голосувати за податковий кодекс, який знищує малий і середній бізнес.

Голова секретаріату Київської обласної організації Партії Народний порядок, редактор опозиційного інтернет-видання sprotiv.org Вадим Гладчук, закликав представників малого та середнього бізнесу приєднатися до акції протесту зі своїми наметами. «Зараз усе поставлене на карту. Влада хоче запровадити податок для підприємців на ринках у розмірі 600 гривень і обов’язкові касові апарати. Бізнесмени працюють без відпустки і лікарняного. З власних коштів сплачують внески до Пенсійного фонду. У договорі про оренду місця на ринках мають лише обов’язки, а жодних прав.

Економічна політика діючої влади немає нічого спільного з виборчою програмою нинішнього президента України Віктора Януковича. Тому ми маємо всі разом знову як у славетному 2004 році довести брехливим янучарам, що ми не бидло, ми не казли чи тупий лохторат, з яким можна шахраювати та дурити. Сьогодні уряд Азарова та партія регіонів намагається пограбувати і так дуже незаможних українців через введення нових податків та підвищення старих у 5 разів. Зупинити свавілля партії брехіонів може лише новий Майдан та імпічмент Януковича» — заявив Вадим Гладчук.

Мітингувальники приймуть резолюцію, в якій вимагають не приймати Податковий кодекс, а також закличуть парламентарів проголосувати за відставку Кабінету Міністрів і прем’єр-міністра Миколи Азарова.

На мітингах лунатиме пісні Кузьми Скрябіна «Нас кинули» та групи «Мандри» «Не спи моя рідна земля».

Нагадаємо, Верховна рада 7 жовтня незаконно підтримала у першому читанні запропонований Кабінетом міністрів проект податкового кодексу.

За відповідне рішення проголосували 258 народних депутатів, зокрема 176 від партії регіонів, 4 – БЮТ, 11 – НУ-НС, 27 від Компартії, 20 – Блок Литвина та 20 позафракційних депутатів.

Контактний телефон організаторів мітингу: 050-462-94-15Ольга Раскіна
Отредактировал Arika (18 октября 2010)

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх