,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Секретар Київської обласної виборчої комісії Ярослав Левцун підробив виборчі документи?!
0
Секретар Київської обласної виборчої комісії Ярослав Левцун підробив виборчі документи?!

27 вересня 2010 року Київська обласна виборча комісія на своєму засіданні розглянула та проголосувала рішення про утворення одномандатних мажоритарних виборчих округів з виборів депутатів обласної ради у межах кожного району, міста обласного значення, що входить до складу області.

Як відомо, Київський облвиборчком відповідно до частини сьомої статті 17 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» не оприлюднив у місцевих друкованих засобах масової інформації наступного дня після прийняття рішення про утворення відповідних виборчих округів повідомлення про утворення одномандатних мажоритарних виборчих округів із зазначенням їх номерів, меж, орієнтовної кількості виборців у кожному виборчому окрузі. Газета «Київська правда» надрукувала передбачену законом інформацію лише 30 вересня.

Водночас, як повідомив журналістам редактор опозиційного інтернет-видання Sprotiv.org Вадим Гладчук 29 вересня 2010 року о 12.00 з електронної адреси Київської обласної виборчої комісії ovk2010@email.ua за розпорядженням секретаря Київської обласної виборчої комісії Ярослава Левцуна до редакції було надіслано інформацію про межі виборчих округів, кількість виборців станом на 23.09.2010 року та нумерацію одномандатних мажоритарних виборчих округів з виборів депутатів до Київської обласної ради.

Уважно порівнявши опубліковану у газеті «Київська правда» (337 кб) та інформацію про межі виборчих округів надіслану до редакцій Sprotiv.org та газети «Правдошукач» (322 кб), можна пересвідчитися у тому, що данні не є тотожніми не лише за обсягом, а і за назвами населених пунктів Київської області, які входять до складу затвереджених виборчих округів. Також суттєво відрізняється від опублікованого у газеті «Київська правда» примірник рішення КОВК, розміщений на стенді біля 805 кабінету, де розташована комісія.

Наведене вище свідчить, що ймовірно секретар Київської обласної виборчої комісії Ярослав Левцун вносить правки до вже проголосованого 18 членами облвиборчкому рішення, що є нічим іншим як зухвалою підробкою виборчих документів.

Стаття 158 Кримінального кодекс України «Фальсифікація виборчих документів, документів референдуму чи фальсифікація підсумків голосування, надання неправдивих відомостей до органів Державного реєстру виборців чи фальсифікація відомостей Державного реєстру виборців» передбачає за подібні злочинні дії обмеження волі на строк від одного до чотирьох років.

Правління Київської обласної організації політичної партії «Партія Народний порядок» одноголосно ухвалило рішення доручити голові Секретаріату Київської обласної організації «Партії Народний порядок» Вадиму Гладчуку звернутися з заявою про підробку виборчих документів членами Київської обласної виборчої комісії до органів прокуратури.

Нагадаємо, що 2 жовтня 2010 року Київський облвиборчком незаконно зареєстрував клон «Батьківщини» з Банкової під керівництвом Володимира Майбоженко, виключеного з лав партії за зраду та співпрацю з Партією регіонів. Також на початку 7 години вечора, коли народні депутати Констянтин Бондарєв та Сергій Власенко намагалися потрапити на засідання Київської обласної виборчої комісії двоє бійців спецпідрозділу «Беркут» молодші сержанти міліції Олександр Ц’ялик та Вадим Складаний застосували грубу фізичну по відношенню до цих народних обранців, виконуючи розпорядження голови виборчкому Дмитра Деревенця. Незважаючи на пред’явлення посвідчення народних депутатів беркутівці видмовлялися їх допустити у 740 кабінет. Коли Бондарєв та Власенко спробували пройти до зали засідання облвиборкому, сержанти, застосовуючи грубу фізичну силу, почали штовхати нардепів-бютівців. Лише крики та нагадування «беркутівцям» свідками міліцейського свавілля закону про статус народних депутатів дозволили уникнути більш маштабного побиття парламентарів майстрами гумового кийка.

Дмитро Федорчук, Народні блоги
Отредактировал irenasem (4 октября 2010)

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх