,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Міліцейський «Беркут» застосував силу проти на нардепів Власенка та Бондарєва
0
Міліцейський «Беркут» застосував силу проти на нардепів Власенка та Бондарєва О 19.00 у адмінбудинку на пл. Лесі Українки, 1 у 740 кабінеті розпочалося засідання Київської обласної виборчої комісії, на якому мали були розглядатися питання про реєстрацію кандидатів у депутати у багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів Київської обласної ради на виборах 31 жовтня 2010 року, рішення про єдину нумерацію виборчих дільниць на території Київської області.

Ще до початку засідання, посилаючись на усне розпорядження голови облвиборчкому Київщини Дмитра Деревенця, «беркутівці» змусили залишити залу засідання редактора газети «Молодіжні Хроніки», журналіста опозиційного інтернет-видання Sprotiv.org Вадима Гладчука. Посилання Гладчука на статтю 27 частину 9 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» у якій зазначено, що «на засіданнях виборчої комісії мають право бути присутніми представники засобів масової інформації (не більше двох осіб від одного засобу масової інформації)», а відтак розпорядження Дмитра Деревенця про допуск на засідання лише членів комісії є незаконним «правоохоронці» не схотіли слухати.

На початку 7 години вечора, коли народні депутати Констянтин Бондарєв та Сергій Власенко намагалися потрапити на засідання Київської обласної виборчої комісії двоє бійців спецпідрозділу «Беркут» молодші сержанти міліції Олександр Ц’ялик та Вадим Складаний застосували грубу фізичну по відношенню до цих народних обранців. Незважаючи на пред’явлення посвідчення народних депутатів беркутівці видмовлялися їх допустити у 740 кабінет. Коли Бондарєв та Власенко спробували пройти до зали засідання облвиборкому, сержанти, застосовуючи грубу фізичну силу, почали штовхати нардепів-бютівців. Лише крики та нагадування «беркутівцям» свідками міліцейського свавілля закону про статус народних депутатів дозволили уникнути більш маштабного побиття парламентарів майстрами гумового кийка.

Після того як нардепи Бондарєв та Власенко потрапили на засідання Київської обласної виборчої комісії голова виборчкому оголосив перерву, яка тривала декілька годин.

За цей час народні депутати Сергій Власенко та Констянтин Бондарєв встигли поспілкувався з головою облвиборчкому Дмитром Деревенцем та особисто наполягали на допущенні на засідання журналіста Вадима Гладчука і депутата Київської облради, голови фракції «Батьківщина» Володимира Падрєзова. Але цей нещодавно прописаний у Київській області мешканець Запоріжчини відмовив народному депутату у задоволенні його законних вимог, заявивши, що комісія має ухвалити колективне рішення про дозвіл на присутність журналістів на засіданні облвиборчкому.

О 22 годині комісія, підготувавши порядок денний, продовжила своє закрите засідання . Як повідомив народний депутат Констянтин Бондарєв облвиборчком зареєстрував клон «Батьківщини» з Банкової під керівництвом Володимира Майбоженко, виключеного з лав партії за зраду та співпрацю з Партією регіонів. Водночас на секретному засіданні Київської обласної виборчої комісії було ухвалено незаконне рішення про відмову в реєстрації кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі, включених до виборчого списку від Київської обласної організації політичної партії «Партія Народний порядок» з виборів депутатів Київської обласної ради на виборах 31 жовтня. Нагадаємо, що до першої п’ятірки «Партії Народний порядок» на обласній конференції 27 вересня були включені Вадим Гладчук (редактор інтернет-видання Sprotiv.org), Юрій Шеляженко (редактор газети «Правдошукач»), Олексій Сорокін (інтернет-газета ForUm), Валентин Ковальский (журналіст газети «Київська правда») та Олег Чеховский (засновник ГК «Чех»).

Депутат Київської облради, голова фракції «Батьківщина» Володимир Падрєзов прокоментував події у Київській обласній виборчій комісії.

Редактор Спротива Вадим Гладчук зареєстрував у Печерському райвідділі міліції заяву про перешкоджання журналістській діяльності з боку голови Київського облвиборчкому Дмитра Деревенця.

3 жовтня 2010 року о 19.00 відбудеться чергове засідання Київської обласної виборчої комісії (пл. Лесі Українки, 1 каб. 805). Запрошуються журналісти.


Дмитро Федорчук, Народні блоги

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх