,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Київська обласна виборча комісія засекретила межі та нумерацію одномандатних мажоритарних виборчих округів
0
Київська обласна виборча комісія засекретила межі та нумерацію одномандатних мажоритарних виборчих округів
27 вересня 2010 року на своєму засіданні Київська обласна виборча комісія у відповідності до абзацу другого частини п’ятої статті 17 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» розглянула та проголосувала рішення про утворення одномандатних мажоритарних виборчих округів з виборів депутатів обласної ради у межах кожного району, міста обласного значення, що входить до складу області.

Відповідно до частини сьомої статті 17 закону про вибори наступного дня після прийняття рішення про утворення відповідних виборчих округів виборчком мав був оприлюднити у місцевих друкованих засобах масової інформації (традиційно це робиться у газеті «Київська правда») або в інший визначений виборчою комісією спосіб повідомлення про утворення одномандатних мажоритарних виборчих округів із зазначенням їх номерів, меж, орієнтовної кількості виборців у кожному виборчому окрузі.

28 вересня у ні в газеті «Київська правда» чи, наприклад, на сайті Київської обласної ради не було жодної публікації рішення виборчкому про межі та нумерацію одномандатних мажоритарних виборчих округів.

Водночас 27 вересня секретар Київської обласної виборчої комісії Ярослав Левцун отримав та зареєстрував інформаційний запит від редактора газети «Правдошукач» Юрія Шеляженка про надання для оприлюднення інформації щодо виборчих округів. Подібне звернення електоронною поштою також було надіслано до комісії і від редактора інтернет-видання Sprotiv.org Вадима Гладчука. Але інформація пресі досі не надана та є засекреченою.

Несподіваними для журналістів виявилися перешкоди штучно створені для виконання їх професійних обов'язків охороною адмінбудинку облдержадміністрації, де розташований обласний виборчком. Так державна охорона на першому поверсі безапеляційно обшукала та відібрала фотоапарати у репортерів, пославшись на розпорядження губернатора Анатолія Присяжнюка. Телефоний дзвінок та спілкування під діктофонний запис з членом Київської обласної виборчої комісії В'ячеславом Джунем дозволив з'ясувати, що члени комісії чомусь страшенно бояться об'єктивів фотоапаратів і телекамер та не бажають потурбуватися про допуск журналістів з фотоапаратами на засідання виборчкому, право на це, до речі, передбачено законом про вибори.Сергій Федорчук, Sprotiv.org

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх