,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Відбудеться судове засідання по справі про визнання нечинним рішення про ліквідацію райрад у Києві
0
Відбудеться судове засідання по справі про визнання нечинним рішення про ліквідацію райрад у Києві29 вересня 2010 року о 10.30 відбудеться судове засідання за адміністративним позовом Партії Народний порядок до Київської міської ради про визнання нечинним рішення Київради про ліквідацію районних у місті Києві рад та відміну виборів у столиці (вул. Хрещактик, 10, 3 поверх, каб №5, суддя Литвинова А.В.).
У засіданні візьмуть участь представник Партії Народний порядок Юрій Шеляженко, голова політичної ради «Партії Народний порядок» Андрій Древицький та Голова Секретаріату Київської міської організації Партії Народний порядок Вадим Гладчук.

Внесені парламентом 7 вересня 2010 року зміни до закону про Київ не наділяють Київську міськраду правом на ліквідацію райрад у столиці.

Нагадаємо, що про це заявив спікер Володимир Литвин в ефірі першого каналу Національного радіо.

«Я читаю цей закон таким чином: територіальна громада і міська рада можуть розглядати питання про створення нових рад або не створення, і не йде мова про те, що вони мають право скасовувати і ліквідувати ці ради», — цитують його «Українські новини».

«Ніхто не може за киян вирішувати, розформовувати районні ради чи ні, а будь-які спроби обмежити участь громадян у процесі прийняття рішень завжди призводять до негативних наслідків», — заявив голова політичної ради «Партії Народний порядок» Андрій Древицький.

Голова ВО «Молодь — надія України», редактор опозиційного інтернет-видання Sprotiv.org Вадим Гладчук вважає, що Партія регіонів ліквідувала районні ради в Києві, бо більшість киян ніколи не проголосують за цю партію: «Янукович не виконує свої передвибочі обіцянки щодо тарифів, соціального захисту, пенсійного забезпечення, податкових канікул для підприємців, підвищено вартість проїзду у київському метро. Тому перспективи його партії на місцевих виборах в Києві незначні. А фальсифікувати вибори в столиці, під боком у представництв ОБСЄ і ООН, якось незручно. От і вирішили скористатись адмінресурсом по-іншому: щоб усунути киян від влади та поставити на чолі міської адміністрації свою маріонетку, ліквідували районні ради».

Як повідомлялося окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження за позовом політичної партії «Партія Народний порядок» до Київської міської ради щодо визнання нечинним рішення про звернення до Верховної Ради України та встановлення відсутності компетенції (повноважень) щодо ліквідації районних рад у місті Києві.

Попереднє судове засідання відбулося 7 вересня 2010 року.

Сергій Федорчук, Народні блоги

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх