,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Янукович допускає невелике подорожчання хліба
0
Президент України Віктор Янукович прогнозує «відносну стабільність» у питанні ціни на хліб.


«У нас немає підстав говорити, що значно дорожчатиме хліб», - сказав він журналістам у середу під час відвідування Сорочинського ярмарку, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Відносна стабільність цінова на хлібному ринку буде», - запевнив Янукович.

У той же час Президент не виключив невелике подорожчання хліба, але сказав, що влада робитиме все можливе, щоб цього не відбулося.

Як повідомляв ForUm, 17 серпня міністр аграрної політики Микола Присяжнюк заявив, що уряд України має намір обмежити експорт зерна до кінця 2010 року для забезпечення продовольчої безпеки країни шляхом введення квотування сумарним об'ємом 2,5 млн. тонн.

«Завтра (18 серпня – ред.) Кабінет міністрів розглядає питання про об'єми квот, узгоджених із зернотрейдерами. Пропонуємо дати можливість (експортувати) 2,5 млн. тонн до кінця року», - сказав він.

17 серпня губернатор Київської області Анатолій Присяжнюк запевнив, що зараз немає підстав для підвищення цін на соціальні сорти хліба.

Янукович відмовився коментувати підвищення цін на газ для населення

Президент України Віктор Янукович утримався від коментарів щодо рішення про підвищення цін на газ для населення.

Під час брифінгу на Сорочинському ярмарку журналіст телеканалу СТБ намагалася поставити Президентові питання щодо його позиції в ситуації з підвищенням цін на газ для населення в Україні.

Однак, як було підкреслено, час для проведення зустрічі з пресою вже вичерпаний і Янукович, не відповівши на питання, покинув приміщення прес-центру, щоб взяти участь у подальших заходах у рамках проведення Сорочинського ярмарку, повідомляє «УНІАН».

Як повідомляв ForUm, 13 липня 2010 року Національна комісія регулювання електроенергетики своїми постановами збільшила на 50% з 1 серпня 2010 року відпускні ціни на природний газ для населення і ціну газу для підприємств теплоенергетики, які забезпечують опалювання і гаряче водопостачання населення.
Отредактировал нах... (18 августа 2010)
Причина: сбой работы

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх