,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Конституція України: кому вона служить?
  • 29 июня 2010 |
  • 15:06 |
  • Whites |
  • Просмотров: 49013
  • |
  • Комментарии: 2
  • |
0
Конституція – це головний правовий щит суспільства, створений, щоби не дозволити будь якій гілці влади чи опозиції зловживати власним становищем. Відповідно, це – документ, зміни до якого можуть вноситися лише у крайньому випадку та виключно зі схвалення Конституційного Суду та при повній відповідності змін інтересам народу.

Українську демократію було підірвано у результаті законодавчих дій нещодавнього минулого. Ці зміни продовжують вести країну у глухий кут, в тому числі до монопольної партійної системи. Вибори сьогодні стали штампом, що узаконює авторитаризм і олігархію.

Насправді, українських виборців реально позбавили їх громадянських прав, адже прямого зв'язку між виборцями та обраними представниками, а також підзвітності обраних представників перед людьми більше не існує. Виходячи з цього, Україна вже не відповідає прийнятому у всьому світі визначенню демократичної держави. Хто виграє у даній ситуації? Ніхто. Навіть олігархи і популісти мають збитки в умовах нестабільної економіки, а національне і міжнародне бізнес товариство шукає більш надійних партнерів для спільних інвестицій.

Нещодавні події, коли Конституційний Суд капітулював під тиском політиків, історія запам’ятає, як один з найскрутніших часів. Подібна правова капітуляція відкрила тривожний шлях подіям у Німеччині у 30-х роках минулого століття. Без правової системи стримувань та противаг,та під захистом судів чиновник зможе чинити будь, що. Не існуватиме жодних обмежень їх повноважень. Свобода особистості і право приватної власності опиняться під загрозою, а національна безпека стане міфом.


Отже, що ми маємо зробити, щоби знову взяти той самий курс, за який 20 років тому віддало голоси більшість населення країни? Найперше, громадянам України необхідно визнати, що експеримент псевдо-демократії, свідками якого ми є сьогодні, не відповідає національним інтересам, і що ми маємо повернутися до принципів, заявлених у Декларації про державний суверенітет і у першій Конституції.
Далі ми маємо вимагати негайного повернення до принципів політичної підзвітності, за якими усі депутати на національному та місцевому рівнях повинні звітувати перед власними виборцями. Усі форми депутатської недоторканності мають бути скасовані. Це ж стосується посади Президента. Це дозволить відновити верховенство права. Крім того, народ повинен мати можливість висловлювати власну думку щодо майбутнього розвитку демократії в Україні, а усі прагнення та бажання народу мають увійти до документу, який, наприклад, називатиметься, «Хартія Народу» України. Такий результат є метою нашого фонду.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх